Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: nowy dzial... Ebooki

  1. Domyślnie

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    jak widać "święty" jesteś.
    Nikt nie jest.

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    nigdy nie przeczytałeś e-booka, albo czsopisam zeskanowanego, czy nigdy nie użyłeś cracka do gry lub programu
    Tak, użyłem.

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    ja też szanuję i doceniam pracę innych ale dział e-booków mógłby być;
    Swoimi wypowiedziami tego nie potwierdzasz.

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    "święci" nie muszą korzystać.
    Problem polega nie na tym, czy konkretnie _ja_ bądź Ty korzystasz ze złodziejskich wersji, tylko na tym, że nie wszystkie grupy dyskusyjne i fora muszą mieć takie przechowalnie plików. Zobacz, to jest forum o Bezpieczeństwie, nie o crackowaniu. Nie mieszajmy tych tematów.

  2. #12
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Problem polega nie na tym, czy konkretnie _ja_ bądź Ty korzystasz ze złodziejskich wersji, tylko na tym, że nie wszystkie grupy dyskusyjne i fora muszą mieć takie przechowalnie plików. Zobacz, to jest forum o Bezpieczeństwie, nie o crackowaniu. Nie mieszajmy tych tematów.
    tu sie z Tobą zgadzam...
    i raczej po przemyśleniu sprawy nie jestam za umieszczaniem linków do konkretnych rzeczy ale dyskusja odnośnie różnych pozycji byłaby jak najbardziej OK, a kto w jaki sposób ją zdobądzie to już jego sprawa...

    wolę potrzykroć wersję papierową od elektronicznej.

    pzdr.
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. Domyślnie

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    tu sie z Tobą zgadzam...
    i raczej po przemyśleniu sprawy nie jestam za umieszczaniem linków do konkretnych rzeczy ale dyskusja odnośnie różnych pozycji byłaby jak najbardziej OK, a kto w jaki sposób ją zdobądzie to już jego sprawa...
    Dziękuję. Bardzo się cieszę.

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jakby ktos szukal eBook-ow to sporo mozna kupic z O'Reilly nawet przez Safari Bookshelf - polecam!

    Zgadzam sie co do dyskusji i wyrazania opinii o ksiazkach. Repozytorium albo download z forum - NIE MA MOWY!

    P.S.
    Papierowej wersji nic nie zastapi... wlasnie przymierzam sie do zakupu kolejnej szafki bo sie nie mieszcze
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #15
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    czy ktoś tu umie czytać w ogóle

    cytuje sam siebie!
    gdzie by można podyskutować na temat książek polecić jakąś itp
    na download nie ma mowy!
    jest tyle tego na p2m, p2p, Google, rapidzie i innych rzeczach ze szok - kolejny download nie potrzebny!

    Poza tym myślenie się kłania - jak ktoś poleca ebook'a - to zawsze jest PM z odpowiednim pytankiem...

    Mi chodzi o rozmowy o ebookach o nic innego ! tematów do tego działu jest już dużo na forum - albo w off topie albo gdzieś porozrzucane - w środku tematu o programowaniu w c++ gdzie poruszane są problemy nagle jest rozmowa o ebookach - bezsens...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #16
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Wawa
    Postów
    15

    Domyślnie Ksiazki

    Witam,
    Moim aczkolwiek skromnym zdaniem powinnien byc taki dzial gdzie kazdy moglby sie wypowiedziec na temat danego tytulu skonsultowac czy warto kupic itp, etc. a z przechowywowaniem hmm po co i tak juz wiele osob to powiedzialo wiec geby strzepic nie bede.

    Uwazam takze ze wyszukanie samemu czego uczy ... chocby cierpliwosci i kombinowania szukania porownywania...
    Same pozyteczne rzeczy


    Wiec Ja jestem za dzialem gdzie kazdy moglby sie wypowiedziec na temat ksiazki
    lub o jakas zapytac.
    How how how and bottle of rum

  7. Domyślnie

    W takim razie może od razu dział "książki i artykuły". Możnaby tam umieszczać ciekawe propozycje lektur.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. nowy dzial....prawo komputerowe
    By ironwall in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 04-27-2007, 15:01

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj