Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jak trollować osobe mówiącą przez bezprzewodowy mikrofon?

  1. #1

    Domyślnie Jak trollować osobe mówiącą przez bezprzewodowy mikrofon?

    Chodzi mi o takie coś: chcę nadawać na tych samych parametrach co ma odbiornik mikrofonu i np. puścić muzykę lub samemu mówić taki mały troll. Najprościej chyba by było wziąść taki sam mikrofon i rozkręcić go i podłączyć kabel np. jack zamiast mikrofonu(tego już głośniczka tak jakby xd). mam nadzieje że mnie rozumiecie i pomożecie jak takie coś moge zrobić inaczej. mogę zobaczyć parametry jakie ma odbiornik. Proszę o pomoc bo jestem ciekawy co by z tego wyszło i co potrzebuje!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Widziałam mikrofony na podczerwień, bluetooth, FM itd. Pierwsze co jest ci potrzebne, to na jakich falach urządzonko nadaje i w jakich technologiach. Potem tylko biały szum do zagłuszenia i nadajesz głośniej
    Co do kombinowania z podpinaniem jacka... niekoniecznie to może zadziałać. To nie jest takie proste. W moim mikrofoniku wystarczył zwykły nadajnik fm (taki co go się podłącza do mp3, żeby w samochodzie można było słuchać radia - na tych samych częstotliwościach ustawiasz oba). Inne wymagały do tego nadajnika innego typu (byli tacy co się ręczniakami bawili). Swoją drogą, musisz albo nadawać większą mocą (a wolno ci? Do 10mV niby ta... ) albo być pomiędzy tymi urządzeniami (przypał).
    PS te profesjonalne mikrofony mają jeszcze kanały odbiorcze, o różnych częstotliwościach - musiałbyś wiedzieć na jakiej ma. Najlepiej zajrzyj do dokumentacji.

    EDIT
    Okazuje się, że moja tania zabawka z netto która się po FMie komunikowała należy do rzadkości. Mikrofony bezprzewodowe mogą nadawać na wszystkich pasmach HF (30-300Mhz) i UHF (300-3000Mhz). Więc chyba bez skanera częstotliwości się nie obędzie.
    Ostatnio edytowane przez Piatkosia2010 : 04-03-2015 - 22:36
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie Jak trollowa osobe mwic przez bezprzewodowy mikrofon

    Witam

    Mam Modecoma MX2HD i jak sprawdziem przez program TCPMP to wywietla, e taktowanie procesora to 500 Mhz, zreszt tak samo pokazuje windows na tej nawigacji, a producent zapewnia 533Mhz... wic jak to jest Jakie tak na prawd jest taktowanie procesora w tej nawigacji

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj