Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Tunele VPN i inne diably - czym to sie je...

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dyzson Zobacz post
    Hmm, przyznam dość ciekawe zagadnienie.

    Apropos tematu. Ostatnio mam wielkie problemu z połączeniem P2P? ze znajomym w grze FIFA 16.
    Domyślam się, że to wina tego, iż oboje mamy wew. IP oraz zablokowane porty.
    Ja posiadam Internet w Play LTE, on z kolei od Łódzkiego dostawcy Toya.

    Co można w takiej sytuacji zrobić, bez generowania dodatkowych kosztów, aby ten problem połączenia rozwiązać? Dodam, że odpalenie na obu komputerach openvpn z tymi bazowymi VPN'ami na darmowych 2 GB transferu nic nie dało.
    próbowałeś z użyciem płatnego VPN ? , wybrać lokalizacje z Polski , u płatncyh dostawców jest 30 dni na testowanie , na tej stronę masz wszystko opisane

  2. #12

    Domyślnie

    Witam wszystkich, jestem tu nowy i mam pytanie dotyczace tunelu vpn. Problem jest nastepujacy. Chcialbym kozystac z polskiego netflixa bedac za granica. Mam siec w Polsce posiadam maly boxkomputer na ktorym moge uruchomic linux lub android i moglbym zostawic go w Polsce jako serwer, za granica mam druga siec i smarttv z netfliksem czy jest mozliwe zestawienie polaczenia miedzy obiema sieciami tak by netflix na tv myslal ze jest w Polsce?

  3. Domyślnie

    Wpadłem tylko pochwalić post otwierający cały temat. Jest nieźle napisany i porządkuje wiedzę, więc nawet jak ktoś coś już tam w temacie ogarnia, to i tak skorzysta na przeczytaniu. Kawał dobrej roboty!

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli ktoś chce jeszcze poszerzyć wiedzę to polecam artykuł o VPN.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Linux czym to zjesc ?
    By Olonor in forum Linux
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-05-2007, 15:43
  2. Putty... czym to sie je... ?
    By Olonor in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 12-28-2006, 13:33
  3. czym to sie je?
    By XoSiDoX in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-24-2006, 18:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj