Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Książki ORACLE + SQL

  1. #1

    Smile Książki ORACLE + SQL

    Na początek powiem, że użyłem funkcji szukaj i nic nie znalazłem, na Google też szukałem ale interesują mnie opinie kogoś kto się zna. Chciałbym abyście podali kilka tytułów i autorów książek, które dobrze mnie wprowadzą w świat SQL i ORACLE. Dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    sprawdz na helionie jest duzo fajnych

  3. #3

    Thumbs up

    Cytat Napisał Notic Zobacz post
    Na początek powiem, że użyłem funkcji szukaj i nic nie znalazłem, na Google też szukałem ale interesują mnie opinie kogoś kto się zna. Chciałbym abyście podali kilka tytułów i autorów książek, które dobrze mnie wprowadzą w świat SQL i ORACLE. Dzięki
    Ja przeczytałem dwie książki, ale jakoś hmm... Nie dało mi to zbyt wiele. Poszedłem więc na kurs oracle. Trwał 3 dni, ale naprawdę sporo się nauczyłem. Dużo praktycznych zajęć, dzięki czemu wychodzi się już z określoną wiedzą.
    Ostatnio edytowane przez MateO : 08-07-2015 - 12:20

  4. #4

    Domyślnie

    Lepiej youtube i kursy w necie, niż książki.
    Ostatnio edytowane przez Reburyal : 07-09-2018 - 10:29
    Przeczytaj jak zamyka się naczynka laserem http://artcards.com.pl/laserowe-zamy...kane-naczynka/

  5. #5

    Domyślnie

    Po pierwsze przed nauką programowania naucz się angielskiego, bo oszczędzi Ci to 1) pieniądze 2) setki godzin czasu. Po drugie, polecam do nauki SQL kanały na eng yt - Joey Blue + trochę prostszy thenewboston. Wpisz SQL course i wyjdzie

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj