Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Atak ddos przez cmd.

  1. #1

    Domyślnie Atak ddos przez cmd.

    Witam, zna ktoś jakiś sprawdzony sposób jak przeprowadzić atak ddos przez cmd? nie chodzi mi o jakiś mocny atak, jedynie o taki by wyrzuciło internet na krótki okres czasu.

  2. #2

    Post

    Niw wiem czy taka funkcja jest w ogóle dostępna. Jest coś podobnego, ale nie wywala z Internetu, tylko wyłącz komuś komputer na odległość (sieć lokalna). Jeśli Cię to interesuje to wpisz w cmd "shutdown-i" i podać ip albo nazwę komputera, który chcesz wyłączyć, lub zrestartować.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam podobno jest działa na zasadzie ping <adress ip> metoda ma wysyłać pakiety do adresu i go przeciążyć ale nie jest to skuteczna metoda host widząc co robisz zablokuje twoje ip w kilka minut. No więc nie ma sensu za bardzo. Kiedyś się w to bawiłem ale przez cmd jako 1 osoba z 1 miejsca na pewno nie.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Wszędzie i nigdzie.
    Postów
    15

    Domyślnie Nope

    Z cmd nic nie zdziałasz. Wygląda ładnie ale to tylko sztuczka na pokaz. Jeżeli coś chcesz zdziałać użyj LOIC lub HOIC. Sporo w internecie narzędzi do DOS'owania dla platformy Windows.

  5. #5

    Domyślnie Jest taka funkcja!

    Jak wiemy otwieramy cmd i piszemy ''ping (ip)''
    - ale to ***** za mało...

    Powinniśmy napisać coś takiego: ping (ip) -t -l 60000
    - ale to nic nie zrobi, bo to mały syfek, ALE jest takie coś fajnego jak notatnik!


    i w notatniku piszemy

    ping (ip) -t -l 60000
    - zapisujemy jako plik (nazwa) i WAŻNE ddos.bat (to bat musi być)
    -otwieramy i mamy to samo, lecz bez pisania
    -no, ale to za mało, więc co powiesz jak otworzymy to 100 razy?
    - no to tworzymy nowy plik tekstowy
    @echo
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat i tak ze 100 razy oczywiście bez nawiasów itp. nazwa.bat( wszystko na pulpit polecam)
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat
    -zapisujemy jako typ WSZYSTKIE PLIKI W KAŻDYM PRZYPADKU ZAPISYWANIA
    no i otwieramy...

    otworzy się 100 konsol x 60000 bajtów no i to nie wyłącza kompa ani netu na stałe, ale kolega gra sobie w grę i go wywala

  6. #6

    Domyślnie No nie bardzo

    Tak na polskim YT np. TO jest na pokaz, ale te programy LOIC itp. to syf a z cmd da się ddosa zrobić polecam spróbować




    Jak wiemy otwieramy cmd i piszemy ''ping (ip)''
    - ale to ***** za mało...

    Powinniśmy napisać coś takiego: ping (ip) -t -l 60000
    - ale to nic nie zrobi, bo to mały syfek, ALE jest takie coś fajnego jak notatnik!


    i w notatniku piszemy

    ping (ip) -t -l 60000
    - zapisujemy jako plik (nazwa) i WAŻNE ddos.bat (to bat musi być)
    -otwieramy i mamy cmd z ddosem czyli to samo, lecz bez pisania
    -no, ale to za mało, więc co powiesz jak otworzymy to 100 razy?
    - no to tworzymy nowy plik tekstowy
    @echo
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat i tak ze 100 razy oczywiście bez nawiasów itp. nazwa.bat( wszystko na pulpit polecam)
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat
    -zapisujemy jako typ WSZYSTKIE PLIKI W KAŻDYM PRZYPADKU ZAPISYWANIA
    no i otwieramy...

    otworzy się 100 konsol x 60000 bajtów no i to nie wyłącza kompa ani netu na stałe, ale kolega gra sobie w grę i go wywala

    Tak to napisałem, że chuja zrozumiesz tu streszczę: Robisz dokument tekstowy i piszesz ping ip -t -l 60000 i zapisujesz w bacie i typ wszystkie pliki i robisz plik bat który otwiera ten plik ze 100 razy i to naprawde działa, poproś kolegę by ci przetestował, najlepiej żeby grał w grę nie jak bedzie siedział na fb bo to nic nie zrobi, ale np. turniej w cs i nwm. jak to ze stronami

  7. #7

    Domyślnie

    działa działa ja wkurwiam kolegę i nic nie blokuję i nie to że ping ip bo to mnie rozpierdala ddos o sile ***** 0 zrób to co poniżej




    Jak wiemy otwieramy cmd i piszemy ''ping (ip)''
    - ale to ***** za mało...

    Powinniśmy napisać coś takiego: ping (ip) -t -l 60000
    - ale to nic nie zrobi, bo to mały syfek, ALE jest takie coś fajnego jak notatnik!


    i w notatniku piszemy

    ping (ip) -t -l 60000
    - zapisujemy jako plik (nazwa) i WAŻNE ddos.bat (to bat musi być)
    -otwieramy i mamy cmd z ddosem czyli to samo, lecz bez pisania
    -no, ale to za mało, więc co powiesz jak otworzymy to 100 razy?
    - no to tworzymy nowy plik tekstowy
    @echo
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat i tak ze 100 razy oczywiście bez nawiasów itp. nazwa.bat( wszystko na pulpit polecam)
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat
    start (nazwa pliku.bat) ddos.bat
    -zapisujemy jako typ WSZYSTKIE PLIKI W KAŻDYM PRZYPADKU ZAPISYWANIA
    no i otwieramy...

    otworzy się 100 konsol x 60000 bajtów no i to nie wyłącza kompa ani netu na stałe, ale kolega gra sobie w grę i go wywala

    Tak to napisałem, że chuja zrozumiesz tu streszczę: Robisz dokument tekstowy i piszesz ping ip -t -l 60000 i zapisujesz w bacie i typ wszystkie pliki i robisz plik bat który otwiera ten plik ze 100 razy i to naprawde działa, poproś kolegę by ci przetestował, najlepiej żeby grał w grę nie jak bedzie siedział na fb bo to nic nie zrobi, ale np. turniej w cs i nwm. jak to ze stronami

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj