Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Szablon allegro

  1. #1

    Domyślnie Szablon allegro

    Witam, mam taki problem. Muszę stworzyć szablon do allegro jednak nie czuję się na siłach, żeby poradzić sobie sam. Nie znam html'a... Nie życzę sobie komentarzy "najpierw się naucz a potem rób", bo nie robię tego dla pieniędzy, bo takowych za to nie dostanę. Chcę się nauczyć również, jednak w tej chwili bardziej potrzebuję fachowej pomocy niż porad do nauki htmla.
    Do sedna: o to layout: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    Chciałem go pociąć w photoshopie jednak pojawiają się różne problemy...
    O to kod, który otrzymałem:
    Free Text Host - The Anonymous Text Hosting Service - No Registration Required

    jakaś masakra. Zdjęć mnóstwo, których fizycznie nie dam rady wrzucić na serwer zewnetrzny i wiem, że jest to bez sensu. Powinno być tło zamiastt obrazka itd... to jedno. Jak pociąć i zakodować, żeby allegro nie sapało o niedozwolone elementy html oraz w jaki sposób zakodować, aby ramki automatycznie rozszerzały się podczas wpisywania tekstu.
    Liczę na Waszą serdeczną pomoc jak zawsze
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #2

    Domyślnie

    Hmmm, oczekujesz tego, by ktoś za Ciebie zrobil prościutki szablonik do allegro? To nie zapytaj.com, sorry.

    http://lmgtfy.com/?q=Kurs+HTML

  3. #3

    Domyślnie

    Lepiej ściągnij sobie gotowy szablon allegro. Zakodowany już w HTML-u a potem dostosuj go do własnych potrzeb.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj