Witam,
Jak zrobić coś takiego?
Założenie:
Mam komputer ala serwer, gdzie będą tylko 3 programy SmartPss ( służy do podglądu obrazu z kamer CCTV i chciałbym ów program cały czas wyświetlał obraz na podłączonym monitorze), program do magazynowania i fakturowania Small business Symplex, oraz Dropbox do przechowywania kopi programu Small business.
1. Szukam programu, gdzie będę mógł ustawić harmonogram pracy serwera aby np. pracował od 6 do 22 później się wyłączał lub wchodził w stan hibernacji myślę, że KM Wakeup się powinien tutaj sprawdzić.

2. Potrzebny jest mi również jakiś program do zdalnego sterowania tym serwerem z innego komputera w sieci LAN. Wiem programów do zdalnego sterowania jest cała masa, ale mi chodzi o taki program który by:

a) Nie pokazywał ruchów myszki na sterowanym komputerze (serwerze) takiego nie znalazłem.
b) Na monitorze ma cały czas być widać podgląd z CCTV, a ja w tle mogę pracować na innych programach i przeglądać foldery itp. (czyli odpalić program do magazynowania i fakturowania, napisać dokument w office itp.)

3. Chciałbym jeszcze zrobić następującą rzecz, aby komputer nie miał dostępu do Internetu, tylko program, Dropbox mógł synchronizować pliki.

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale wytłumaczyłem…, jak również wybrałem odpowiedni dział.
Z góry dziękuję za pomoc.