Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Atak na łącze

  1. Domyślnie Atak na łącze

    Witam,
    Moje IP zdobył pewien dzieciak i wycina mnie dla zabawy, nie są to ataki 100gb/s ale zwykłe stressery, i mam pytanie czy idzie to jakoś zablokować a jak idzie to jak..
    Moje łącze: http://www.speedtest.pl/test/123284906
    Router: TL-WR841N
    Podczas ataku ping nie skacze, tylko pakiety rosną do 60% i łącze się urywa na 5 max 10 min

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    A dziecko przypadkiem nie wsadziło ci kabelka w dwa sąsiednie gniazdka i nie zrobiło pętli?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. Domyślnie

    Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    A dziecko przypadkiem nie wsadziło ci kabelka w dwa sąsiednie gniazdka i nie zrobiło pętli?
    .. Tak jestem tego pewien, internet chodzi gładko po chwili pisze do mnie ,,chyba masz laga,, i pakiety stracone rosną 20% 40% 70% 90% i łącze rip ..

  4. #4

    Domyślnie

    Jakiego typu ataku dos używa ? Synflooding, Pingflooding ?

    Teoretycznie możesz bez problemu, za darmo zmienić swoje IP ,ale lepiej by było namierzyć gnojka.
    Ostatnio edytowane przez Pentester25 : 02-05-2016 - 22:13

  5. Domyślnie

    Cytat Napisał Pentester25 Zobacz post
    Jakiego typu ataku dos używa ? Synflooding, Pingflooding ?

    Teoretycznie możesz bez problemu, za darmo zmienić swoje IP ,ale lepiej by było namierzyć gnojka.
    :] Nie mogę zmienić adresu IP bo mam stałe i nie da rady nic z tym nikt zrobić jak to twierdzi mój dostawca, metody NTP, DNS ;l tyle wiem

  6. #6

    Domyślnie

    Ja jak wyłączę router na dłużej niż 20 min to już mam nowe IP.

  7. Domyślnie

    Cytat Napisał Pentester25 Zobacz post
    Ja jak wyłączę router na dłużej niż 20 min to już mam nowe IP.
    a ja mam niestety ip stałe

  8. #8

    Domyślnie

    Zapisz logi z routera, oraz wiadomości które do ciebie pisze, wszystko loguj, poinformuj dostawcę, pokaż mu logi, jak to jakiś dzieciak to go postraszą milicją i będzie miał szlaban na komputra i wpier...l od ojca, gorzej jak dzieciak zna się na rzeczy wtedy masz przewalone. Napisz w jaki sposób do ciebie pisze, via e-mail czy komunikator jakiś. Zawsze możesz postawić mkrotika zamiast routera i odfiltrować dziada.

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj