Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: potrzebna pomoc

  1. #1

    Domyślnie potrzebna pomoc

    Witam potrzebuje pomocy badz kogos kto pokaze badz nauczy mnie odzyskiwac hasla do poczty mam na mysli moje stare konta oraz jednej osoby.jestem zdesperowany nie radze sobie ku*wa z niczym stracilem wszystko co w zyciu najwarzniejsze syna dom rodzine i kobiete ktora kocham nad zycie..nie mam zlego zamiaru chce tylko poznac pradwe i jesli to mozliwe wszystko odzyskac.naciagaczon i oszustom dziekuje!czekam na kogos powaznego kto potrafi to zrozumiec

  2. #2

    Domyślnie

    Ortografie widać też straciłeś.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał BlueHat25 Zobacz post
    Ortografie widać też straciłeś.
    Człowieku ortografii to uczyłem się w szkole....i co z tego mam? jestem zwykłym normalnym prostym człowiekiem gdzie już nie ma miejsca na ortografie..
    Jeżeli Cię to zabolało to Przepraszam za owe błędy, ale nie taki temat ma być tej rozmowy.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie chodzi mi nawet o to. Chodzi mi to to że ta twoja historia jest tak naciągana nikt w nią nie uwierzy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał BlueHat25 Zobacz post
    Nie chodzi mi nawet o to. Chodzi mi to to że ta twoja historia jest tak naciągana nikt w nią nie uwierzy.
    Nie proszę nikogo by mi ktoś w to wierzył czy tez nie w sumie to sam wiem jak to wygląda ale się niestety w takiej sytuacji znalazłem długa historia i chora ale jeśli się człowiek zakocha to i popełnia błędy i widzi to co chce widzieć
    A to miejsce jest chyba do takich spraw nie sądzisz ?
    Nie życzę Ci tego byś się kiedykolwiek znalazł się w takiej sytuacji ani nikomu innemu nawet wrogowi..
    Piszesz ,że naciągana heh bardzo bym tego chciał ale niestety tak nie jest..

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj