Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Łamanie haseł na fb

  1. Domyślnie Łamanie haseł na fb

    Jest jakiś program do łamania haseł na fb? Znam osobę której chce się włamać na konto, wiem jakie jest jej ulubione zwierzątko, hak ma na imię, jak ma na imię jej/jego dziewczyna/chłopak i znam bardzo dużo kluczowych słów jakie mógł zawrzeć w haśle, więc da się to jakoś zrobić?

  2. Domyślnie

    Sposobów jest wiele na włamanie się na fb, zaczynając od pnishingu, keyloggerów, a kończąc na socjotechnice. Można też zgadywać, kto wie, może ci się poszczęści jak będziesz cierpliwy, ale jeśli ta osoba przy każdym logowaniu z nowego IP ma potwierdzanie kodem z SMS'a to powodzenia
    "Nie myśl, że zabezpieczenia sieci i firewalle ochronią twoje informacje. Szukaj najsłabszego ogniwa. Zwykle okazuje się nim być człowiek"
    - Kevin D. Mitnick

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej"
    - Albert Einstein

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał AureaDicta Zobacz post
    Sposobów jest wiele na włamanie się na fb, zaczynając od pnishingu, keyloggerów, a kończąc na socjotechnice. Można też zgadywać, kto wie, może ci się poszczęści jak będziesz cierpliwy, ale jeśli ta osoba przy każdym logowaniu z nowego IP ma potwierdzanie kodem z SMS'a to powodzenia
    Jeśli ktoś ma owe zabezpieczenie z hasłem sms jest w ogóle jakaś szansa na to ? Czy to juz jest w 100% zabezpieczenie ,którego nie idzie złamać?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Username not recognized Zobacz post
    Jest jakiś program do łamania haseł na fb? Znam osobę której chce się włamać na konto, wiem jakie jest jej ulubione zwierzątko, hak ma na imię, jak ma na imię jej/jego dziewczyna/chłopak i znam bardzo dużo kluczowych słów jakie mógł zawrzeć w haśle, więc da się to jakoś zrobić?

    Polecam metode Hydra- pewna i sprawdzona

    Zadnych zmian haseł !!! (od razu wpadka)

  5. #5

    Domyślnie

    A czy znalazłaby się osoba, która pokierowałaby mnie w którejś z tych metod, albo poleciła odpowiedni program? Zakładałam już osobny temat w tym dziale prosząc o tego typu pomoc, oczywiście odpłatnie.

    Sytuacja jest o tyle przychylniejsza, że ta osoba była wielokrotnie oraz przez długi czas zalogowana na moim komputerze, a także IP często to samo. Nie ma powiadomienia SMS.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Nazwa jednego z programów już padła, czytaj ze zrozumieniem.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    śląsk
    Postów
    9

    Wink

    Nie bierz się za takie rzeczy może na razie
    Hydrę trzeba znać, a i to nie gwarantuje złamania pwd na facebooku.
    Ja bym wykorzystał inżynierię społeczną ^^

    Żadna osoba zdrowo myśląca nie wypisze Ci instrukcji do tego jak do Lego

    Nie ma to jak zapach świeżych możliwości o poranku

  8. #8

    Domyślnie Phishing

    Najlepsza i najłatwiejsza metodą jest metoda Phishingowa, pod warunkiem, że potrafisz zbajerować dobrze swoją ofiarę, albo przekonasz kogoś, by napisał do ofiary, aby weszła na twój link.
    Ja udawałem, że zaprzyjaźniam się z wrogami i godziłem się z nimi na jakiś czas, by potem jak rybkę na haczyku złapać moją ulubioną metodą :3

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj