Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Eh PayPal

  1. Exclamation Eh PayPal

    Tak sobie dzisiaj serfowałem po necie i pomyślałem ze moge sobie założyć konto na PayPalu, a ponieważ dodatkowo wyczytałem gdzieś na forum ze nie musze być pełnoletni,pomyślałęm super.Wchodze,zakładam okej,podaje dane, ale przeciez trzeba miec karte kredytową, kurde no to nic, nie mam konta :P.Potem sprawdzam swoją skrzynke mailową ,a tu wiadomość od PayPal zebym "aby dokonać pełnej rejestracji kliknij tutaj" ale do chole.y co jest przecież chyba nie załozyłemTak z ciekawosci sobie kliknołem i "aby dokonać pełnej rejestracji wpisz tutaj swoje hasło" pomyślałem "nie coś mi tu nie gra" wiec nic nie wpisałem ale dodatkowo była jeszcze wiadomość o następującej treści:

    Adres e-mail można również potwierdzić, logując się do swojego konta PayPal pod adresem https://www.paypal.com/pl/. W polu Aktywacja konta kliknij łącze Potwierdź adres e-mail i wprowadź ten numer potwierdzający: 1331-5789-7097-6235-9751
    Dziękujemy z skorzystanie z systemu PayPal!
    Zespół PayPal

    i kurde teraz troche zgłupiałem,nie podałem hasła oczywiście ale o chodzi z tym tekstem wyroznionym innym kolorem

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Mozesz uzyc opcji przypomnij haslo a pozniej usun konto... i bedzie ok. Podejrzewam ze konto w PayPal'u masz zalozone... ja nawet juz nie pamietam jak to bylo u mnie...

    Na pewno pypal sprawdza jako weryfikacja karte i numer tel. stacjonarnego - na stronie pokazuje sie kod po czym dzwoni do ciebie paypal na domowy (tylko stacjonarny numer - zadne VoIPy czy komorki) i podajesz co masz na ekranie.

    Poza tym obsluga paypal'a jest lipa maksymalna... w piatek stracilem 2h probujac dodzwonic sie do CZLOWIEKA... ale po 2h znudzilo mi sie sluchanie instrukcji i poznawanie struktury menu systemu IVR... na razie mam ich dosc...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    (off top jest)

    w dupę! nie znam istrukcji na paypal ale podejrzewam że nic przebije automatów z M$ (@#$#*(U*^GRRR$%%#^!!!!!!!!!!!)
    ***********
    * markossx *
    ***********

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj