Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: haker na moim komputerze

  1. #1

    Domyślnie haker na moim komputerze

    Witam, co mogę zrobić? Od pewnego czasu mój komputer zachowuje się dziwnie, gdy chcę coś wpisać w wyszukiwarke, pojawiają się moje hasła, cyfry wyskakują okna kalkulatorów oraz wyłącza komputer, czyściłem komputer combofixem, malwarebytes, ccleaner, mam firewalla comodo, nic nie pomaga. Prosze o pomoc, nie wiem juz co robic a to mnie denerwuje dodam że robiłem format i dzieje się to samo...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arxus Zobacz post
    Witam, co mogę zrobić? Od pewnego czasu mój komputer zachowuje się dziwnie, gdy chcę coś wpisać w wyszukiwarke, pojawiają się moje hasła, cyfry wyskakują okna kalkulatorów oraz wyłącza komputer, czyściłem komputer combofixem, malwarebytes, ccleaner, mam firewalla comodo, nic nie pomaga. Prosze o pomoc, nie wiem juz co robic a to mnie denerwuje dodam że robiłem format i dzieje się to samo...
    Wyłącz zdalny pulpit i nie podpinaj się do szkolnej/akademickiej
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli tak lubisz robić formaty to dla pewności zrób go jeszcze raz offline, utwórz konto: user, zmień hasło ukrytego administratora na 15 znakowe i pracuj na koncie user zabezpieczone też dobrym hasłem. Po tej czynności zainstaluj AV (FW pewnie wbudowany w Win7) i możesz przejść do online by zgrać patche i dla AV i OS. Powinno to rozwiązać Twój problem jak zachowasz kolejność i zasady.
    Extraterrestrial plant

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj