Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Inject

  1. #1

    Exclamation Inject

    Więc tak potrzebuje użyć zasady injectu (prywatnie)lecz nie umiem tego zrobić... Jedyna język który umiem jest to HTML i troche java script. Chciałem się więc spytać czy istnieją jakieś szablony do injectu... Pozatym czy możecie podać mi link do kayloggera który wysyła mi na maila raporty.
    Z góry dzieks LCPGM

  2. #2

    Domyślnie re

    Polskim tez zbyt dobrze nie wladasz ... co do sql injecton to znajdz w necie poradniki, duzo tego jest. Jezeli chodzi o html to jest to zupelnie cos innego a nawet nie jest to jezyk programowania. Wracajac do sqli to nie istnieje jeden szablon, poniewaz kazda strona jest inna. Poza tym co z tego ze prywatnie? Do czego by ci to sluzylo? Ja pomagam sie uczyc, a nie mscic sie na kims.

    Co do keyloggera to nie ma niewykrywalnego, darmowego, latwego w obsludze. Po prostu nikt nie da ci za darmo. Pofatyguj sie tyle i sam go napisz. Bo to nie jest szczegolnie trudne.

  3. #3

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o html to jest to zupelnie cos innego a nawet nie jest to jezyk programowania. Wracajac do sqli to nie istnieje jeden szablon, poniewaz kazda strona jest inna.
    Try out our free http://test-king.com and latest comptia training courses to get high flying success in final and www.northeastern.edu exams, mcts College of Notre Dame of Maryland is also very useful tool.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj