Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jaki laptop do gier do 3500 zł

  1. Domyślnie Jaki laptop do gier do 3500 zł

    Cześć. Szukam obecnie nowego laptopa. Chciałbym aby poszły na nim wszystkie najlepsze gry. Mam do przeznaczenia tak do max 3500.
    Spodobała mi się ta konfiguracja:
    Lenovo IdeaPad Y50-70 - SKAPIEC.pl
    z i7 oraz ge force gtx 860m.
    Słyszałem jednak głosy, że lapek potrafi się przegrzewać. No i również nie ma napędu optycznego a jednak przydałby się.
    Myslicie,ze warto czy macie jakieś swoje inne propozycje ?

  2. #2

    Domyślnie

    Witajcie panowie mam nadzieję ,że mi pomożecie.Sprawa wygląda tak , że pocztę założyłem ok 6 lat temu na poczta.pl ,była sobie tyle czasu nagle nie mogłem się zalogować , zmieniłem hasło i tak znowu leżała a wszystkie konta które nie potrzebowały aktywacji przez email to wpisywałem tą pocztę , nazbierało się ich trochę aż w końcu od jakiegoś czasu potrzebuje mieć do niej dostęp [tej poczty] ,na hackowaniu nie znam się ani trochę , pisałem do supportu poczty ale dostałem odpowiedź negatywną [źle odpowiedziałem na niektóre pytania] [mam z 6 poczt i większość zakładane dosyć dawno więc ciężko było przypomnieć sobie wszystko ale to nie ważne] ,pomożecie odzyskać mi hasło do tej poczty? Pozdrawiam
    Our excellent online Testking teas practice test training programs will lead you praxis test to success in the We also offer latest and Rasmussen College with 100% success guarantee. Our Sterling College is rare in IT world.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj