Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Przeszukiwanie internetu

  1. #1

    Domyślnie Przeszukiwanie internetu

    Witam,

    Piszę w związku z problemem ze znalezieniem w Internecie potrzebnych informacji. Konkretnie chodzi mi m.in. o zagraniczne aukcje umożliwiające zakup używanych maszyn w okazyjnych cenach. Poszukując tego typu informacji wyskakują mi głównie już firmy zajmujące się skupem i sprzedażą dalszą szukanych urządzeń, biorąc przy tym oczywiście odpowiednio wysoką prowizję. Na znalezionych aukcjach również ogłaszają się tego typu podmioty gospodarcze. Czy może ktoś z Was umiałby mi podpowiedzieć w jaki sposób szukać, aby dotrzeć do głębszych informacji aniżeli te proponowane przez Google, Bing itp. docierajac jednoczęsnie do celu. Podobny problem napotykam szukajac również zagranicznych portali branżowych. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

    Pozdrawiam,
    izka155

  2. #2

    Domyślnie

    Ile stron wyników analizujesz?
    Co to znaczy "maszyn"?
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    Analizuje pierwszych 5-7 stron wyników, a później już tylko wyrywkowo dalsze strony.
    Przepraszam, że byłam niekonkretna. Mam na myśli różne urządzenia w zależności od potrzeb np. prasy i części do nich, urządzenia laboratoryjne, mierniki przemysłowe do kontroli jakości, wagi samochodowe i różne inne...

  4. #4

    Domyślnie

    Google ma ciekawe sposoby wyszukiwania wystarczy tylko znać odpowiednie operatory TAAT może to Ci pomoże
    Ostatnio edytowane przez ita_lukk : 07-30-2012 - 14:30

  5. Domyślnie

    Od tego czasu dużo się zmieniło w szukajce.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Tego, czyli jakiego? Mam nadzieje, że komputerom nie wydajesz tak precyzyjnych poleceń jak się wysławiasz.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  7. #7

    Domyślnie :)

    Poszukaj też w innych wyszukiwarkach

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj