Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z połączeniem 2 komputerów.

  1. #1

    Domyślnie Problem z połączeniem 2 komputerów.

    Otóż mam dwa komputery jeden Windows 7 a drugi Windows XP. Prędkość mojego Internetu wynosi 1Mb/s.
    Komputery są podłączone do modemu Combo ZTE, jeden przez kabel Ethernet a drugi przez USB. Internet chodzi. Chciałem też stworzyć sieć LAN między tymi komputerami by móc przesyłać dane i grać w gry bez lagów. Proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli podłączone są do jednego routera i na każdym masz internet to one są już w sieci: ) Teraz Twoje pytanie może co najwyżej dotyczyć - jak tą siecią zarządzać - tu niestety jest już za wiele do napisania. Najprościej dla Ciebie to wpisanie mstsc i połączenie się na drugi przez pulpit zdalny.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał stannis17 Zobacz post
    Otóż mam dwa komputery jeden Windows 7 a drugi Windows XP. Prędkość mojego Internetu wynosi 1Mb/s.
    Komputery są podłączone do modemu Combo ZTE, jeden przez kabel Ethernet a drugi przez USB. Internet chodzi. Chciałem też stworzyć sieć LAN między tymi komputerami by móc przesyłać dane i grać w gry bez lagów. Proszę o pomoc.
    Zobacz jakie adresy przypisał Ci router na obu komputerach, ewentualnie jak będziesz wstanie nadaj statycznie. Teraz wystarczy że na jednym komputerze uruchomisz serwer gry, a na drugim podasz adres tego pierwszego w celu połączenia. Cześć aplikacji sama wyszukuje serwery w sieci lokalnej i adres ip w takim wypadku nie będzie Ci potrzebny. Pamiętaj o firewallu.

  4. Domyślnie

    jak tą siecią zarządzać - tu niestety jest już za wiele do napisania. Najprościej dla Ciebie to wpisanie mstsc i połączenie się na drugi przez pulpit zdalny...?
    GuL

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj