Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: najprostszy wirus...

  1. #1
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    12

    Domyślnie najprostszy wirus...

    To najprostszy wirus napisany w BATCH na ziemi jaki mógł powstać, a jego kod to :

    Kod:
    %0|%0
    Ma on za zadanie tworzyć procesy tak długo jak się da i jeszcze dłużej po to by zniszczyć pamięć ram. C: Można wrzucić do folderu, z którego odpalane są programy przy starcie systemu.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A czy masz pojecie jakie cechy posiada wirus, tak wedlug definicji? Jakos nie wydaje mi si abys mial.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    to nie wirus, tylko fork-bomb
    Głos racjonalny.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    12

    Domyślnie No nie mam C:

    Nie mam pojęcia, dlatego się zarejestrowałem na forum, by się tego nauczyć C:

  5. Domyślnie

    po co się chcesz tego uczyć ? żeby komuś kompa niszczyć?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    12

    Domyślnie

    Żeby wiedzieć jak się przed tym i przed innymi wirusami bronić najlepiej jak mogę, po za tym to jest interesujące i uważam, że mi się to przyda C:

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał jegor377 Zobacz post
    Żeby wiedzieć jak się przed tym i przed innymi wirusami bronić najlepiej jak mogę, po za tym to jest interesujące i uważam, że mi się to przyda C:
    Mogę Ci powiedzieć jak się bronić, wystarczy nie uruchamiać podejrzanych plików .bat :-]
    Głos racjonalny.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    12

    Domyślnie

    Tyle to ja wiem Jeśli chodzi o pliki .bat to można je łatwo podejrzeć nawet skompilowane i zobaczyć czy nie ma w nich wirusa

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał olinka Zobacz post
    po co się chcesz tego uczyć ? żeby komuś kompa niszczyć?
    Olinka Ty w ogóle nie rozumiesz idei wirusów - one nie są po to by coś niszczyć (może kiedyś w ramach doświadczeń ktoś to robił), ale główny cel to kontrola - a kto ma kontrolę ten ma władze. Jak USA wpuściło wirusa(czytaj szpiega) do irańskich bloków jądrowych to musieli prosić ruskich o pomoc bo nie mogli sobie dać rady xD - a chwilę kontroli miało USA: )

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj