Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Złodziej , mam jego dane

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Generalnie odpowiedz brzmi TAK.
    Jest ogromna roznica miedzy socjotechnika a oszukiwaniem kogos i wysylaniem falszywych dokumentow. Widac o socjotechnice tez nie wiesz za wiele skoro rozumiesz ja tak jak widac po Twoim pytaniu.
    TQM stanowczo się nie zgadzam. Socjotechnika to inaczej perswazja - nauka o tym jak postawić na swoim. To nie jest ważne czy używasz socjotechnikę do zabijania ludzi czy do ich ratowania - ona nie jest stworzona tylko dla dobrych celów - ona jest stworzona by postawić na swoim.

    Wysyłanie spreparowanych pism policyjnych (oszukiwanie o czym piszesz) to jest właśnie najczystsza postać socjotechniki xD Techniki są różne - część socjotechnicznych ataków to nawet szantarze - wszystko zależnie od sytuacji - dopasowanie to podstawa.

    Vendetta - cóż ja Ci mogę poradzić - socjotechnika to sztuka. Kevin Mytnik w książce o której piszesz doskonale podał przykłady jak oszukiwał ludzi - musisz ruszyć głową bo na tym forum raczej nikt Ci nie sprzeda zaje pomysłu - bo i po co ? xD Masz układy w mafii to gość się spoci - chcesz inteligentnej zemsty ? Zdaj się na siebie i swoje pomysły xD

    PS: od siebie Ci dodam, że karki z Policji mają krótkie nogi - socjotechnika musi być wiarygodna.

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie mowie ze socjotechnika jest dobra czy zla - zalezy kto i jak jej uzywa... Co nie zmienia faktu ze autor watku chce miec efekty bez wlozenia w to jakiegokolwiek wysilku.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. Domyślnie

    Witam , autorem wątku jestem ja Zgubiłem hasło do profilu .
    Kurde ile to czasu minęło , a ja nadal mam okropną chęć zemsty .
    Powiem tak , nie chciałem dostać gotowca ! liczyłem na jakies porady , wskazówki . Być może źle sformuowałem pytanie . Przez ten okres czasu nic nie działałem w kierunku socjotechniki. tema aktualny . Tyle tylko że nie chcę wysyłać pism , a raczej go postraszyć zastraszyć .

    Może macie jakies pomysły jak zdobyć info o jego MIEJSCU PRACY ?

    Ma ktos może pełną wersję : "sztuka zdobywania władzy nad umysłami" ? mam 2 rodziały i strasznie się na nią napaliłem

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Iść rano pod jego chatę, czekać aż wyjdzie do pracy i śledzić.

    Pomyśl, to naprawdę nie boli. Chociaż sądząc po twoich postach, to może w twoim przypadku się mylę.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  5. Domyślnie

    Przede wszystkim - to, o czym piszesz, jeśli dobrze Cię rozumiem, to nie socjotechnika.
    Po drugie - jestem niemalże pewien, że ktoś, kto działa w ten sposób na szeroką skalę zna i przetestował w praktyce większość możliwości rewanżu ze strony swoich ofiar. Ostatecznie każdy z oszukanych chciałby się zemścić i nie Ty jeden szukasz sposobu na to.
    Po trzecie - dobrze, że odpuszczasz sobie wysyłanie pism. Nie jestem specem w tej dziedzinie, ale jakiś czas temu głośno było o nowelizacji ustaw i zakazie podszywania się pod funkcjonariuszy. Może faktycznie warto skonsultować się w tej sprawie z prawnikiem. Być może wypoci jakieś mądre pismo, nawet, jeśli realnie bezpodstawne. Chociaż nie sądzę, żeby to zadziałało.

    Podstawowa zasada takich działań to jednak tyle, żeby zawsze mieć jakiś punkt zaczepienia czy też emocjonalną dźwignię. Nawet, jeśli jesteś w posiadaniu różnych wrażliwych danych na temat drugiej osoby, to jeszcze nic nie znaczy. Musisz też wiedzieć, jak takich danych użyć. To z kolei wymaga specyficznych umiejętności, których zdaje się nie posiadasz. Koło się więc zamyka.

    Jeśli mam cokolwiek Ci radzić to albo pomyśl, jak możesz wykorzystać posiadane informacje, żeby dopiąć swego (niekoniecznie w formie socjotechniki, może wystarczy po prostu paru rosłych drabów ze wschodnim akcentem), albo zastanów się czy faktycznie taka forma zemsty jest dla Ciebie najsensowniejszym rozwiązaniem. Inna sprawa to to, że jeśli do tej pory na nic mądrego nie wpadłeś, to raczej nikła szansa, że nagle Cię olśni.
    The net is truly vast and infinite.

  6. #16

    Domyślnie

    podawanie się za policjanta to przestępstwo, fałszowanie dokumentów też - grozi za to 3 latka w pasiaku. lepiej zgłosić to po prostu na plicję, facet beknie za wykroczenie i tyle.on ciebie oszukał na 200 zł ale tobie za takie pomysły grożą większe konsekwencje.
    ciekawe produkty dla seniorów w dobrych cenach

  7. #17

    Domyślnie

    Justan zacznijmy od tego, że socjotechnika w większości jest nielegalna więc jeśli ktoś się boi to niech w ogóle się za to nie bierze bo będzie słabym socjotechnikiem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj