Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: pomocy! jak zablokowac innych w sieci wifi

  1. #11

    Domyślnie

    OK
    To mam kilka pytanek do Ciebie

    1. Czy osoba ktora zadaje takie pytanie bedzie miala pojecie jak posluzyc sie tym narzedziem?
    2. Czy sadzisz ze wlasnie ta osoba uzywa jakies dystrybucji linux?
    3. Powiedz co sie stanie jesli Twoja karta pracuje tylko w trybie b a jego tylko w trybie a a router w n?(haha moze miec starego laptopa )
    4. Powiedz czy mozesz byc jednoczesnie podlaczony(authenticated) do AP i wysylac deauth packets posiadajac jeden NIC(zakladam ze Kamcio wlasnie ma 1)?
    5. Wspomniales o opcji "0" czemu juz nie o opcji "c" chyba koledzy jego wola miec jakikolwiek dostep do internetu niz jego calkowity brak
    6. Co jesli zwyczajnie jest za daleko od Ciebie ?
    7. Jesli to nie jego AP a nalezacy do PUBu to naklaniasz go do niczego innego jak do DOS co jest przestepstwem prawda?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    1. Czy osoba ktora zadaje takie pytanie bedzie miala pojecie jak posluzyc sie tym narzedziem?
    Skoro pyta na forum hakerskim to nie sadze ze chce uzyskac porade w stylu " załóz sobie WPA2"
    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    2. Czy sadzisz ze wlasnie ta osoba uzywa jakies dystrybucji linux?
    Nie mam zielonego pojecia. Jesli nie uzywa to zawsze moze zaczac uzywac linux-a
    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    3. Powiedz co sie stanie jesli Twoja karta pracuje tylko w trybie b a jego tylko w trybie a a router w n?(haha moze miec starego laptopa )
    To oczywiste ze musisz posiadac kompatybilny ze soba sprzet zeby moc efektywnie "działac".
    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    4. Powiedz czy mozesz byc jednoczesnie podlaczony(authenticated) do AP i wysylac deauth packets posiadajac jeden NIC(zakladam ze Kamcio wlasnie ma 1)?
    Musisz posiadac druga karte wi-fi np. wpiata na usb. Wtedy jedna karta deautentyfikujesz delikwenta a druga sie laczysz. Jaki masz z tym problem ?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    5. Wspomniales o opcji "0" czemu juz nie o opcji "c" chyba koledzy jego wola miec jakikolwiek dostep do internetu niz jego calkowity brak
    Napomknąlem o opcji "0" - do reszty podałem mu linka z pomoca. Chyba nie sadzisz ze podam gosciowi wszystko na tacy ? Bez wskazania klienta aireplay-ng działa na mało którego AP, po za tym naucz sie czytac ze zrozumieniem - pisalem wczesniej ze moze "wyciac" tylko jednego delikwenta nie ruszajac przy tym pozostałych
    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    6. Co jesli zwyczajnie jest za daleko od Ciebie ?
    Twoje pytanie jest bez sensu . Jak moze byc za daleko skoro koles piał ze korzysta z netu ?
    Cytat Napisał szymkraw Zobacz post
    7. Jesli to nie jego AP a nalezacy do PUBu to naklaniasz go do niczego innego jak do DOS co jest przestepstwem prawda?
    Nie nakłaniam go do niczego. Podałem tylko przykład jak mozna "wyciac" upierdliwego delikwenta, pozwalajac przy tym lepiej korzystac z internetu pozostałym uzytkownikom.

  4. #14

    Domyślnie

    1. Prostota. Jesli nie moze zrobic tak w nastepnym poscie by zapytal co innego zrobic.
    2. A ty uzywasz?
    3. W tym wypadku nic by nie dzialalo.
    4. Ja nie mam zadnego. Nastepnym razem musisz wszystko precyzowac odrazu nie zostawiajac miejsca na domysly.
    5. Bez przesady nie pytal o nic skaplikowanego.
    6. Za daleko klienta kotrego ma odlaczyc ^^

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj