Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Oddam skrypty i inne takie...

  1. #1

    Domyślnie Oddam skrypty i inne takie...

    Witam
    Mam nadzieje, ze nic zlego tym postem nie robie.
    Ktos wlamal mi sie do komputera, a w sumie to do wszystich, bo od pierwszego wlamu dalej notorycznie mnie zdalnie odwiedza. Trwa to juz jakis czas i TYCH RZECZY mi sie na zbierało, oddam to w zamian za pomoc w odnalezieniu tego w jaki sposob, ktos to zrobil.

    tu podaje probki plikow.
    System jest na nowo wgrany nie mial nic procz windowsa 7 i przegladarki
    obecnie mam kilka systemow i w tym serwer.
    moze sie znajdzie ktos kto mi pomoze....
    na prv nie ma co pisac...



    Đ  đýÁ0 †“]¸ đ h đýÁˆ @ś  ˙˙˙˙ ˙˙˙˙ ˙˙˙˙ \ D e v i c e \ H a r d d i s k V o l u m e 3 \ U s e r s \ i g o r i d a r e k \ N T U S E R . D A T { 0 1 6 8 8 8 b d - 6 c 6 f - 1 1 d e - 8 d 1 d - 0 0 1 e 0 b c d e 3 e c } . T M . b l f đýÁ0 3W·`  č đýÁ0  đď*ř˙˙  % B L F % \ N T U S E R . D A T { 0 1 6 8 8 8 b d - 6 c 6 f - 1 1 d e - 8 d 1 d - 0 0 1 e 0 b c d e 3 e c } . T M C o t a i n e r 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 . r e g t r a n s - m s đýÁ0 ĂW·` @  đýÁ0    0^a*ř˙˙  % B L F % \ N T U S E R . D A T { 0 1 6 8 8 8 b d - 6 c 6 f - 1 1 d e - 8 d 1 d - 0 0 1 e 0 b c d e 3 e c } . T M C o n t a i n e r 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 . r e g t r a n s - m s



    MZ   ˙˙ ¸ @ ¸ ş ´ Í!¸LÍ!This program cannot be run in DOS mode.

    $ uőŮE›ŠE›ŠE›ŠLlŠD›ŠLl
    ŠD›ŠRichE›Š PE d† oŕ[J đ "  \  @         p  ë-  @       ¨Z .rsrc ¨Z  \  @ @   ( €8 € P € đ € 8 € ` €  T €x €  č  € ¨ € Ŕ € Ř € đ €  €Đ  €ů 8 €ú P €ű h € € € ˜ €¸ ° €á Č €â ŕ €ă ř €ę  €ë ( € '  @ € X € p € ˆ € * € ¸ € Đ € č €  €
     € 0 € H €
    ` € x €  € ¨ € Ŕ € Ř € đ €  €  € 8 € P € h € € € ˜ € ° € Č € ŕ € ř €  € ( €! @ €" X €# p €$ ˆ €% * €& ¸ €' Đ €  3 č €4  €5  €   0 €   H   X   h   x   ˆ   ˜   ¨   ¸   Č   Ř   č   ř         (   8   H   X   h   x   ˆ   ˜   ¨   ¸   Č   Ř   č   ř   
      
      (
      8
      H
      X
      h
      x
      ˆ
      ˜
      ¨
      ¸
      Č
      Ř
      č
      ř
            (   8   H   X   h   x   ˆ   ˜   ¨   ¸   Č   Ř   č   ř       j ˆ Ňë ř  * ( Ć đ r ĐF –r h b5 hą ún h( j Ř. Z 80 ‚ HA úB Ŕ0 ‚ H„
    :ő ˆy * ¸‚ – P„ ’ €™ :E č„ ’ ŔŢ h( ( h
     h ř č ŕ (  (L 0h ( X~ ¨ Ť ¨ ¨• h › +Ú @u ( h} (B ż ¨% 8ĺ ¨ ŕő h 0ű h
    ˜ h  č č (  ( 8& ¨ ŕ4 ¨ ˆ= h đB ˜ Ű (B ( ¨% ĐB ¨ xS h *X h _ č đa ( c ¨ Ŕq ¨ hz h Đ ý® Đ. ¨% xT ¨ e h ŕW Ľ Hú ć ˆi ’ p ¬  B R A N D I N G _ M E T A D A T A _ R E S R E S _ M E T A D A T A ¬4 V S _ V E R S I O N _ I N F O ˝ďţ    @°  @°?   
      S t r i n g F i l e I n f o ć  0 4 0 9 0 4 B 0 L   C o m p a n y N a m e M i c r o s o f t C o r p o r a t i o n p $  F i l e D e s c r i p t i o n W i n d o w s S h e l l B r a n d i n g R e s o u r c e D l l l &  F i l e V e r s i o n 6 . 1 . 7 6 0 0 . 1 6 3 8 5 ( w i n 7 _ r t m . 0 9 0 7 1 3 - 1 2 5 5 ) 2  I n t e r n a l N a m e S H E L L B R D € .  L e g a l C o p y r i g h t © M i c r o s o f t C o r p o r a t i o n . A l l r i g h t s r e s e r v e d . B
     O r i g i n a l F i l e n a m e S H E L L B R D . D L L j %  P r o d u c t N a m e M i c r o s o f t ® W i n d o w s ® O p e r a t i n g S y s t e m B   P r o d u c t V e r s i o n 6 . 1 . 7 6 0 0 . 1 6 3 8 5 D  V a r F i l e I n f o $  T r a n s l a t i o n ° (  ®  Şë   

  2. #2

    Domyślnie

    A oprogramowanie to ty legalne masz? Czy z krakowane?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj