Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Problem z Pingiem

  1. Domyślnie Problem z Pingiem

    Siemka słuchajcie mam problem z 'pingiem' otóż od 3 dni nie mam dostępu do internetu tzw mogę tylko przeglądać strony i to wszystko nie mogę zalogować się na program Steam lub nie mogę się połączyć na team speaku żadnym serverem tak samo gry online nie działaja itd. Gdy próbuję cos pingować na cmd np: ping google.pl i cały czas Request timed out, to sprawdziłem czy port "7" jest otwarty bo jeśli się nie mylę to jest to port icmp odpowiedzialny za ping no i się okazało ze jest zamknięty to sprawdziłem i u mnie jak i u dostawcy jest open wiec o co chodzi
    Proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    podaj wiecej szegolow swojego podlaczenia. moge ci z palca podac jakies 50 powodow czemu moze ci nie dzialac.

  3. #3

    Domyślnie

    Malware.

    Podłącz do swojej sieci jakiś inny komp to zobaczysz, że zadziała: )

  4. Domyślnie Wysoki ping

    W budynku jest 12 mieszkańców. Podczas grania potrafi dojść do 2tyś ping wtedy jest taki lag że niemożna się poruszać trwa to około 30sek i zaczyna spadać. Czy da się coś z tym zrobić? Łącze niby 8mb ale przy testspeedach jest 4mb, zapewne na serwerze który trzyma dwanaście rodzin jest jakiś podział łącza (qos). Dla serwera może być przydział 8mb a dla userów 4mb. W dodatku sieć jest niezabezpieczona, jeśli chce mogę przeglądać udost pliki innych userów a w windzie jak w windzie, nie trzeba się natrudzić żeby dać dostęp do plików w sieci lokalnej -_-. Co mogę zrobić aby mieć stabilny ping? Mniemam że ping mi skacze do góry wtedy kiedy inny mieszkaniec zacznie coś pobierać albo oglądać jakieś filmy na necie. Proszę o jakieś porady. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał anonimowy91 Zobacz post
    W budynku jest 12 mieszkańców. Podczas grania potrafi dojść do 2tyś ping wtedy jest taki lag że niemożna się poruszać trwa to około 30sek i zaczyna spadać. Czy da się coś z tym zrobić? Łącze niby 8mb ale przy testspeedach jest 4mb, zapewne na serwerze który trzyma dwanaście rodzin jest jakiś podział łącza (qos). Dla serwera może być przydział 8mb a dla userów 4mb. W dodatku sieć jest niezabezpieczona, jeśli chce mogę przeglądać udost pliki innych userów a w windzie jak w windzie, nie trzeba się natrudzić żeby dać dostęp do plików w sieci lokalnej -_-. Co mogę zrobić aby mieć stabilny ping? Mniemam że ping mi skacze do góry wtedy kiedy inny mieszkaniec zacznie coś pobierać albo oglądać jakieś filmy na necie. Proszę o jakieś porady. Pozdrawiam
    Zmień providera.

  6. Domyślnie

    Tak myślałem. Póki co nie mogę zmienić dostarczyciela bo net jest w cenie wynajmu :/

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał anonimowy91 Zobacz post
    Tak myślałem. Póki co nie mogę zmienić dostarczyciela bo net jest w cenie wynajmu :/
    Nie wiem jaki ty masz tam rynek ale ja to bym powiedział że za taki net to płacić nie będę. Nawet nie tyle co powiedział co zwyczajnie bym nie zapłacił. Chyba że jesteś na łasce.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Wiesz ile masz na drucie, podziel to przez liczbę userów "w szczycie",
    dowiesz się. Dostęp do routera i tam priorytety na swoje gadżety
    ***********
    * markossx *
    ***********

  9. Domyślnie

    Dopiero od 5dni mieszkam w tym budynku także nie ma co wojować ^^. Kurcze jak bym znał haseło do serwa to żadnego problemu bym nie było, ustawiłbym najwyższy priorytet danej aplikacji i po problemie . Może z czasem uda mi się dojść jakoś do tego serwa . Póki co się muszę pomęczyć :/

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj