Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Komentarz kodu i schemat blokowy assembler 8051

  1. #1

    Domyślnie Komentarz kodu i schemat blokowy assembler 8051

    Witam,

    potrzebuje pilnej pomocy. Otóż dostałem zadanie, aby opisać kod i narysować schemat blokowy w związku z assemblerem 8051. Sęk w tym, że ja informatyki ani programowania nie studiuje, w zasadzie nic informatycznego... Więc nie mam o tym zielonego pojęcia, a gotowe ma być na czwartek. Czy byłby ktoś w stanie dopisać komentarze do kodu co się w nim dzieje oraz narysować schemat blokowy? Z góry dzięki za jakąś pomoc, trafił mi się taki prowadzący z kosmosu i co zrobić Kod w załączniku.
    Załączone Pliki Załączone Pliki

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Były już tutaj tematy sprowadzające się o "odróbcie za mnie zadanie domowe za darmo". Tutaj to nie przechodzi. Widzę takie rozwiązania:
    a) Zrób (przy okazji się czegoś nauczysz)
    b) kup gotowca
    c) załatw od kogoś z poprzednich lat
    eot, proponuję zamknąć.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Nie studiujesz nic informatycznego a każą ci analizować język tak niskiego poziomu jak ass? Ciekawe ;> Mógłbyś nas oświecić co to za kierunek? ;>
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    elektronika? elektrotechnika? automatyka i robotyka? Aua, jednak wymagają czegoś więcej niż używania lutownicy.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Faktycznie mój błąd. Heh elektronika analogowa to już dawno dinozaur, więc dość prymitywnie się wypowiedziałem.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj