Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Nauka

  1. #1

    Domyślnie Nauka

    Witam, na wstępie chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post :-)

    Mój problem sprowadza się do tego, że nie wiem od czego zacząć moją naukę Asembler'a.
    Z postów jakie do tej pory przeczytałem polecaną książką była
    "Zrozumieć asembler" Jeff Dunteman
    Problem polega na tym, że ta książka jest stara... 1993r. Niby koncepcja programowania na procesorach typu Intel się nie zmienia(co najwyżej dochodzą nowe rzeczy) to jednak zastanawiam się, czy warto zaczynać akurat od tak starej pozycji?

    "Asembler" - Książka, kurs - Kruk Stanisław - Wydawnictwo Helion, księgarnia internetowa informatyczna helion.pl - tutaj jest nowsza pozycja z 2009r. niestety jest to chyba odgrzany Kotlet i nie mam pojęcia jak zahacza o nowoczesne trendy.

    Co byście polecili na początek? Nie chciałbym się puścić na głęboką wodę i niepotrzebnie zniechęci na start przy tym języku. Czas i chęci mam, ale nie lubię go marnować

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Mogę Ci polecić:
    Miłej zabawy
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj