Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Chciałbym zacząć ale nie wiem za co się zabrać.

  1. #1

    Domyślnie Chciałbym zacząć ale nie wiem za co się zabrać.

    Witam forumowiczów

    Ostatnio tak sobie myślałem że fajnie byłoby stworzy coś czym mógłbym sobie ułatwić życie i czegoś się przy okazji nauczyć ; ) Ostatnio z kolegami ping'owaliśmy użytkowników TS'a i chciałbym się nauczyć czegoś więcej. Może ktoś pokieruje mnie na coś wartego uwagi?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frompi Zobacz post
    Witam forumowiczów

    Ostatnio tak sobie myślałem że fajnie byłoby stworzy coś czym mógłbym sobie ułatwić życie i czegoś się przy okazji nauczyć ; ) Ostatnio z kolegami ping'owaliśmy użytkowników TS'a i chciałbym się nauczyć czegoś więcej. Może ktoś pokieruje mnie na coś wartego uwagi?
    Co ma wspólnego pingowanie ludzi na tsie z ułatwianiem sobie życia ? Jak już pingować umiesz to może model iso/osi i budowa tcp/ip ?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ocb Zobacz post
    Co ma wspólnego pingowanie ludzi na tsie z ułatwianiem sobie życia ? Jak już pingować umiesz to może model iso/osi i budowa tcp/ip ?
    Proszę o wyrozumiałosc ; ) chciałbym nauczyć się jak wykorzystać czyjeś ip do wejścia na jego pc lub pozyskanie jego haseł i również zabezpieczenie swojego komputera. Jeżeli bym czegoś do końca nie rozumiał z iso/osi mogę liczyć na pomoc?

    (wiem ze ddos to jest nic bo to są tylko dwie linijki kodu i nic pozatym)

  4. #4

    Domyślnie

    LOL - też bym chciał w 2 słowach dowiedzieć się jak stworzyć iPhone6, ale niestety - nie da się: P Myślałeś, że ktoś Ci poda komendę za pomocą, której włamiesz się do kompa ? Chłopie - włamy czasami trwają 2 lata - zejdź na ziemie: P

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja bym proponowal od przecyztania okolo setki identycznych watkow na tym forum...

    zamykam
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj