Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Odpowiedzialnosc zbiorowa - Łódź odcięta od Wikipedii

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie Odpowiedzialnosc zbiorowa - Łódź odcięta od Wikipedii

    Nie wiem czy czytaliscie - powiedzcie co sadzicie o tym bo jestem ciekaw Waszego zdania :-)

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos....html?skad=rss

    Z jednej strony TP ma racje ze nie podaje danych klientow (prawnie nie moze) ale z drugiej strony po co maja takie cos jak [email protected] ?!
    Brak reakcji ze strony TP akurat mnie nie zaskoczyl... widac odpowiedzialnosc zbiorowa dziala...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #2

    Domyślnie

    bez nakazu nic nie mogę zrobić i to jest jak najbardziej pozytywne , ciekawe czy za takie cos są wstanie takowy zdobyć , ale tak właściwie to ta blokada dużo nie daje, łatwo było by ja obejść.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    że TP.SA jest opieszała to każdy wie, ale w tym wypadku należy się z nimi zgodzić - załózmy, że do mojego serwera dobrałby się szkodnik i dotarłbym do tego, że jest on dzieckiem neo - zwróciłbym się do tpsa w imieniu firmy dla której pracuje, żeby mi gościa namierzyli - nie mogą tego zrobić, nie mogą podać mi tych danych bo to wbrew prawu, musiałbym się udać na policję albo do prokuratury i wtedy na wniosek w/w tpsa może takie dane udostępnić,
    w/g mnie mają rację.
    wikipedia faktycznie zastosowała odpowiedzialność zbiorową choć od strony technicznej na wiele im się to nie zdało...
    a koleś co podmieniał te hasła - tylko pogratulować móżdżku...

    pzdr.
    Ostatnio edytowane przez markossx : 04-22-2007 - 22:15
    ***********
    * markossx *
    ***********

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    a dajcie spokój - pewnie wiecie ale i tak napisze ze sprawca był nieletni gość i jedyne co mu zrobili to powiadomili rodziców, dali bana na 24 godziny i zagrozili (jeśli można to tak nazwać) że zerwą umowę - tak że jak ktoś chce skończyć z TP wcześniej niż planował - to wiecie co robić
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Trudno sie nie zgodzic eMCe - wszystko co robi [email protected] to wydruk 'donosu' wraz z logami i wyslanie do osoby na ktora jest umowa... i to wszystko... to po cholere taki abuse?! Mam nadzieje ze to sie zmieni jakos bo w ten sposob pozostawia sie projekty takie jak Wikipedia na lodzie i ze zwiazanymi rekoma...

    Ja sie wlasnie bawie GeoIP i mam pewne fajne pomysly w tej dziedzinie
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj