Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak przejąć kontrolę poprzez sieć WIFI?

  1. #1

    Domyślnie Jak przejąć kontrolę poprzez sieć WIFI?

    Witam wszystkich serdecznie. Od razu informuję że jestem totalnie zielony w tych tematach, ale chcę działać Smile Bardzo proszę o pomoc i wskazówki.
    Nie wiem też czy temat założyłem w odpowiednim dziale, jeśli nie to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie.

    Krótki opis sytuacji:
    Potrzebuję mieć podgląd na to co ofiara wyprawia na kompie, czaty, facebook, maile itd. Najlepiej podgląd na ekran.
    Nie miałem możliwości zainstalowania keyloggera.
    Ofiara znajduje się w innym mieście, mam jednak możliwość pojechania tam, aby znaleźć się w zasięgu sieci WIFI ofiary. Hasło do sieci znam, więc tu już furtka otwarta Smile
    Ofiara korzysta z windowsa 8 i zapewne ma jakiegoś antyvira.
    Ofiara korzystała jakiś czas temu z mojego kompa, jednak żadne hasła w przeglądarkach nie zostały zapisane.


    Co tu zrobić, żeby się udało? Może ktoś już przerabiał podobną sprawę? Czasu mam niestety niewiele gdyż z początkiem lipca wyjeżdżam na dłużej za granicę.

    Z góry dziękuję za zaangażowanie, wierzę w to, że znajdują się osoby które pomogą Smile

  2. #2

    Domyślnie

    Gdyby odpowiedź na Twoje pytanie tytułowe, była oczywista to wszyscy wzajemnie publicznie by się hakowali, nawet biedny McDonald by ucierpiał ! Żeby w ogóle zacząć w głowie projektowanie fantazji o dostępie do danych latających w tej sieci, trzeba wcześniej poznać jej strukturę.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj