Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Poszukuję prostego trojana. Pomocy.

  1. #1

    Domyślnie Poszukuję prostego trojana. Pomocy.

    Witam problem polega na tym, iż mój brat jest uzależniony od pewnych gier sieciowych. Krzesłem w matkę jeszcze nie rzucał ale jest agresywny w stosunku do rodziny. Nie jest to patologia ale zrobił się strasznie irytujący i bezczelny. Męka trwa już około 5 lat próbowałem wielu programów ale każdy został przez brata wykryty a to rejestr a to pasek skrótu. Komputer brata łączy się przez liveboxa win XP bez anty virusa . Co to jakiś wymagań to chciałbym móc wyłączać mu tą grę zdalnie, usuwać pliki z folderu z grą i móc wyłączać komputer. Zawala przez te gry szkołę gdy widzi że już ma syt. przesraną to odstawia gry na miesiąc. Po poprawkach wraca do gier. Kiedyś trochę interesowałem się tematem wspomagacz 2k5 ale czasy już nie te i gg też. Proszę was o pomoc.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Po pierwsze to sprawa dla rodzicow a nie rodzenstwa...
    Mi rodzice zabierali klawiature albo inne rzeczy niezbedne do pracy komputera. Ma przestac grac - spoko, wyciagasz RAM z kompa i po sprawie. Metody sprzetowe najlepsze a nie jakies trojany.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    TQM ma rację. Mi rodzice zabierali listwę zasilającą i nie było opcji uruchomienia komputera.

  4. #4

    Domyślnie

    Windows ma taką fajną usługę:
    Telnet
    idzie do szkoły uruchamiasz go u sb i u brata i masz wszystko co dusza zapragnie z poziomu wiersza poleceń. Nie trzeba żadnych trojanów :P

  5. Domyślnie

    Ew. jesli brat gra w jakies wieksze gry typu ac3,farcry lub inne to mozesz zalozyc mu quote na dysk. W ten sposob bedzie mial normalny dostep do komputera, aczkolwiek nie zdola zainstalowac zadnej gry.
    Inna mozliwoscia jest zablokowanie programu z poziomu rejestru, chociazby poleceniem:
    Kod php:
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_CURRENT_USER\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Curr entversion\\\\Policies\\\\Explorer]
    "DisallowRun"=dword:000 00001

    [HKEY_CURRENT_USER\\\\Software\\\\Microsoft\\\\Windows\\\\Cur rentversion\\\\Policies\\\\Explorer\\\\DisallRun]
    "1"=" ;*.exe" 
    ktory wklejasz w notatnik,(*.exe- zamiast gwiazki wpisujesz nazwe procesu gry-zazwyczaj nazwe ikony do gry) zapisujesz jako rozszezenie .reg a nastepnie uruchamiasz.

    "... próbowałem wielu programów ale każdy został przez brata wykryty a to rejestr a to pasek skrótu ..."
    Jesli chodzi o to, to wspomne dopisac sobie, ze jest mozliwosc nadawania praw uzytkownikom, wiec zablokowanie mozliwosci instalacji lub uruchamiania danego programu jak i mozliwosc zablokowania edycji rejestru jest chyba oczywiscie oczywista.
    I wcale do rozwiazania Twojego rpblemu nie jest potrzebny trojan, gdyz mozna to zrobic z poziomu systemu ...

    Roznorodnosc sposobow blokowania programow jest spora, wiec ew. polecam google. Jesli Ci sie niechce to polecam chociazby pomysl TQM, ktory zadziala w 100%.
    Ostatnio edytowane przez Efuran Ksainf-x : 11-02-2013 - 11:35

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj