Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Programowanie- początek z programowaniem :)

  1. #1

    Domyślnie Programowanie- początek z programowaniem :)

    Witam!

    Nie wiem czy to dobry dział,ale chciałbym się dowiedzieć jaki Waszym zdaniem jest łatwy na początek język programowania. Prosiłbym o komentarze z jakimi językami zaczynaliście Wy, bo nie chciałbym zacząć od jakiegoś trudnego i od razu się zniechęcić.
    Z góry dzięki za pomoc


  2. #3

    Domyślnie

    Osobiście polecam na początek język C++, może nie należy on do najłatwiejszych języków programowania ale kiedy już go ogarniesz łatwiej będzie Ci się przerzucić na inne języki (przykładowo C#). Mogę Ci polecić na początek pdf'a: "C++ dla każdego".

  3. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Może i wałkowane,ale ja pytam o osobiste opinie użytkowników tego forum. A podczas przeszukiwania forum nie znalazłem niczego co by mnie zadowoliło:P

    @meviu - Dzięki wielkie i zobaczę to co mi proponujesz

  4. Domyślnie

    Ten artykuł w dziale FAQ to praca zbiorowa najwybitniejszych forumowiczów - odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych tu pytań. Jeśli nie potrafisz uszanować ich pracy to daleko tu nie zajdziesz.

  5. #6

    Domyślnie

    Na początek poleciłbym AutoIt.
    Prosta składnia, całkiem spore możliwości + kapitalny help.
    Dla początkującego jak znalazł.

  6. #7

    Domyślnie

    bierz odrazu jave i sie nie zastanawiaj.

  7. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Ten artykuł w dziale FAQ to praca zbiorowa najwybitniejszych forumowiczów - odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych tu pytań. Jeśli nie potrafisz uszanować ich pracy to daleko tu nie zajdziesz.
    Ich pracę szanuję,ale wolałbym żeby ktoś i z szacunkiem do mnie się odnosił a nie tylko wymagał ode mnie. Daleko nie zajdę? Czy to groźba?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj