Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Działający keylogger

  1. #1

    Domyślnie Działający keylogger

    Witam, chciałbym was prosić o jakiegoś keyloggera który przechwycił by mi hasło do konta z gry. Login znam ponieważ konto jest moje tylko po prostu zostało skradzione i chciałbym je odzyskać.. Zanim doszedłem na te forum kombinowałem sam na podstawie poradników, i miałem juz pare keyloggerów typu "Keylogger Ardamax 2.8" tylko problem polega na tym że, ten keylogger działa, tylko nie tak jak ma. A dokładniej przechwytuje hasła z mojego komputera, a jak wysyłałem do tego "pana" ten plik (przez komunikator gg lub dawałem na speedyshare) co "Keylogger Ardamax 2.8" mi wytwarzał to po prostu nie działało i dalej tylko moje hasła mi przechwytywał a nie od teggo "pana"..
    Kombinowałem jak mogłem i po paru dniach stwierdziłem że bez czyjejś pomocy sie nie obejdzie, bo ja jestem zielony w tych sprawach i trafiłem na to forum i nie wiem czy zdołacie mi pomóc ale nie ma nic do stracenia.
    Jeżeli mógł by mi ktoś pomóc w tym żeby "Keylogger Ardamax 2.8" zadziałał jak powinien to był bym Wdzięczny, chyba że nie ma takiej możliwości to jak ktoś by mi polecił jakiegoś keyloggera który działa to także był bym Bardzo Wdzięczny.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Czy zagladales do FAQ na tym forum? Jesli nie to radze przeczytac...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj