Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Sposób na udowodnienie zdlanego włamania na komputer?

  1. #11

    Domyślnie

    Cytuję:

    "Wyraźnie napisałam, że "podejrzewam", gdybym miała konkretne dowody to nie napisałabym tego posta tylko od razu udałabym się na policję."

    "Jasne, mogłabym Ci wyjaśnić dlaczego podejrzewam włamanie, opisać całą sytuacje oraz odpowiedzieć na Twoje pytania ale tylko wtedy, jeśli zamierzasz mi naprawdę pomóc."


    Jeśli chodzi o pomoc za darmo to myślę, że będzie to w stanie zrobić psiarnia jeśli ich przekonasz, że ktoś faktycznie Cię śledzi co można podciągnąć pod stalking. Nadal piszesz w zbyt dużych ogólnikach - piszesz, że nic nie wyciekło, nic nie zostało usunięte - zatem skąd podejrzenia - czyżby ktoś znał treść rozmowy między Tobą a osobą 3cią - musisz napisać parę konkretów bo za chwilę się okaże jak w innym poście, że tak naprawdę włamania nie ma tylko ulegasz sprytnej socjotechnice.

  2. #12

    Domyślnie

    Mad_Dud
    Muszę przyznać, że spośród wszystkich komentarzy, udzieliłeś najkonkretniejszej odpowiedzi ale sposób w jaki to ująłeś ("Błagam,...") świadczy o Twoim emocjonalnym stosunku do sprawy - nie moim.


    Zadałam na tym forum proste pytanie oczekując konkretnej odpowiedzi, tymczasem spotkałam się jedynie z krytycznym nastawieniem do mojej osoby, w związku z tym nie zamierzam kontynuować tej dyskusji.

    Jeśli jest ktoś chętny do pomocy, zapraszam na priv, jeśli nie, dziękuje wszystkim za uwagę.

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    tak wiec zamykam aby nie prowokowac dalszych nieporozumien
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #14

    Domyślnie

    a tam takie pieprzenie - temat baby, szkoda czasu na te posty było: P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj