Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Informacje

  1. Talking Informacje

    Witam po pół roku stwierdziłem ze nie chce chodzić do liceum ogólnokształcacego i przepisuje sie do technikum informatycznego. Wszystko bardzo fajnie tylko jestem zielony w tym wszystkim. Chce sie zapytać co byście mi doradzili na początki nauki ( prosze nie pisać jakiś obraźliwych komentarzy tylko normalnie) Np. czy kupić jakieś dodatkowe ksiażki do nauki jeżeli tak to jakie ? czy jakieś kursy w necie? Chce żębyście mnie troche pokierowali na początek a poźniej jakoś dam rade albo dalej bede sie udielać


    Z góry dziekuje za pomoc
    NowyZielonyDoNaukiGotowy

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma książek "do informatyki" pomijając kolekcję książek dla żółtodziobów i wpaniaków - bo takie coś jest xD

    Musisz wybrać dziedzinę wiedzy z informatyki i ją studiować. Od razu Ci powiem, że programowanie razem z sieciami bądź każde z osobna to najbardziej dochodowe dziedziny.

  3. Domyślnie

    Narazie nie zależy mi na pieniądzach tylko na wybraniu tego co bedzie mi najbardziej odpowiadać. Co do dziedzin to podobają mi sie:
    administracja sieciowa – zarządzanie siecią komputerową
    języki programowania – tworzenie języków programowania
    bezpieczeństwo komputerowe

    Czy możesz doradzić, pomóc w wybraniu (ksiażki/kursy) jakieś linki, ogolne informacje. Chodzi o to że nie wiem od czego mam zacząć, doradz mi cos a reszta już jakoś pojdzie

  4. Domyślnie

    Jak Twój angielski ?

  5. Domyślnie

    Cytat Napisał Still Ballin Zobacz post
    Jak Twój angielski ?
    Jak bedzie trzeba to dam sobie rade

  6. Domyślnie

    Będzie trzeba, większość solidnych materiałów jest po angielsku.
    /r/HowToHack FAQ (starting tips, resources, books, and more) : HowToHack
    Nie zostaje Ci nic innego, tylko czytać i się mocno zainteresować. Na tyle mocno, żeby samemu drążyć temat i poznawać każdy możliwy szczegół.

    Pozdrawiam.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj