Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Monitorowanie sieci

  1. #1

    Domyślnie Monitorowanie sieci

    Witam, Jestem newbie więc proszę pisać w miare zrozumiale. Rozchodzi się o to że jestem zwykłym userem danej podsieci. Jest router główny i 5 podrouterów które rozsyłają sygnał z możliwością dostępu do internetu. Niestety nie znam passów na którykolwiek z routerów aby wbić. Sieć jest niezabezpieczona.

    A więc:
    Potrzebuję programu który w takich warunkach pomógł by mi wykreślić statystykę, w której była by zawarta liczba pobranych/wysłanych danych w danym czasie pomiaru. Po prostu chciałbym się dowoiedzieć który z nich notorycznie utrudnia innym życie ściągając. Jeżeli jest to pod windowsa, a jak nie ma to pod linuxa i którego.

    Jest jeszcze jedno pytanie apropo programu typu netcut - czy isynieje jakiś lepszy zamiennik Chodzi mi o możliwość wywalania innych z sieci, lub odłaczanie ich od neta.

    Mam nadzieję że pomożecie, bo jak nie wy, to kto inny ?

  2. Domyślnie

    Sorry, spóźniłeś się. Pomogliśmy już temu drugiemu kolesiowi, który z resztą opowiedział ciekawszą historyjkę.
    /s

    PS. zgłoś administratorowi sieci. Ty nie masz uprawnień i wiedzy do wykonywania tego typu zadań.

    Zamykam.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj