Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Beini WIFISKY minidwep WPA/WPA2

  1. #1

    Exclamation Beini WIFISKY minidwep WPA/WPA2

    Czy komuś sie udało już rozpracowac zabezpieczenia wpa/wpa2,ponieważ wyskakuje mi bład po tym jak program usyskał handshacke i pisze cos ze nie ma słownika,jak by ktoś był tak dobry i powiedział cał procedure postepowania aby złamć wpa w programie minidwep na platformie linux beini

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Twoj problem polega na tym, ze nie rozumiesz jak dziala lamanie hasel WPA/WPA2 i chcesz uzyc narzedzia ktore ma to za Ciebie zrobic, nie wiedzac co tak na prawde potrzebujesz... Twoj problem to nie 'zle dzialajacy' program tylko brak potrzebnych elementow i wiedzy.

    Nie raz opisywalem na forum jak dziala lamanie WPA/WPA2, dokladnie z detalami - badz laskaw poszukac bo nie chce mi sie po raz kolejny pisac.

    P.S.
    Na tym forum generalnie nie dostaje sie gotowcow i generalnie nie odpowiada ludkom ktorzy pisza 'bo ja chce tylko ...' ale jesli chcesz sie czegos nauczyc i zrozumiec dlaczego cos dziala tak a nie inaczej, to wtedy pomoc sie znajdzie. Aby zrozumiec dlaczego program nie dziala musisz zrozumiec metody ataku na WPA/WPA2.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj