Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Deinstalacja Windows 8 beta

  1. #1

    Exclamation Deinstalacja Windows 8 beta

    Witam
    Kilka dni temu zainstalowałem na swoim komputerze windows 8 jako nakładkę na win7. W związku z tym mam problem, gdyż nie można jej teraz odinstalować żadnym sposobem, a nie mam dostępu do danych zawartych na komputerze. Czy jest wam wiadomy jakiś sposób na powrót do win 7? Proszę o szybką odpowiedź w miarę możliwości.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tak, format i reinstalacja Win 7... nie slyszalem aby Win8 mialo deinstalator.

    Windows 8 to 'developers preview' czyli werja dla programistow (windows) aby mogli poznac nowe technologie i zaczac pisac aplikacje specyficzne dla win8, uzywajace nowych funkcji zanim produkt trafi na rynek...

    Podstawowa zasada - nie instaluje sie czegos takiego na kompie ktory ma istotne dane... albo masz osobny dysk twardy albo komputer a jak nie masz i instalujesz to na wlasna odpowiedzialnosc. Zaakceptowales to ryzyko i niestety teraz cierpisz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie deinstalacja windows 8 beta

    Jeszcze zanim dostałem odpowiedź, przeinstalowałem win 7 i nie utraciłem przy tym żadnych danych, bo przerzuciłem wszystko na dysk zewnętrzny. A w opisach na stronach microsoftu były informacje, że win 8 można zainstalować równolegle do siódemki z dostępem do danych z obu systemów. I pomimo zainstalowania na osobnej partycji, nie miałem możliwości uruchomienia win 7. Na szczęście pomimo straty wolnego weekendu wszystko dobrze się skończyło, a jestem mądrzejszy o kolejne doświadczenie pod tytułem: nigdy nie ufaj microsoftowi ;p

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem ten sam problem, przy czym zainstalowałem windows 8 na drugiej partycji. Podczas uruchamiania windows 8 powinieneś mieć taki napis choose system itp. trzeba wybrać drugą opcje by uruchomił Ci się windows 7. Teraz już z górki. Ściągasz program EasyBCD, instalujesz, uruchamiasz, na liście zainstalowanych programów usuwasz Windows 8 Consumer Preview lub Developer Preview, zależy w jakiej wersji masz. restart i powinno chodzić

  5. #5

    Domyślnie

    Pomimo że windows 8 można instalować jako nakładke, radze zawsze na innej, pustej partycji, bo potem robi się syf z systemowymi folderami

  6. #6

    Domyślnie

    A nie było możliwości zrobienia "downgrade"

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj