Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z Windows Tablet PC

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    45

    Domyślnie Problem z Windows Tablet PC

    Witam all.
    Mam maly problem z instalacja wedlug mnie najgorszego systemu jaki czlowiek byl w stanie wymyslec dokladnie mowiac Windows Xp Tablet PC.
    Ztargalem jakas wersje 5 in 1 tzn kilka winzgroz na jednej plytce no i niestety instalacja dochodzi do 1 restartu, wyglada to wedlug mnie jakby mrb nie zostal zapisany poniewaz gdy odlacze cdrom wyskakuje konunikat "Operating system not found".

    Ma ktos jakis pomysl?
    pozdro

  2. #2

    Domyślnie

    Zakupic legalna wersje?

  3. #3

    Domyślnie

    Po pierwszym restarcie powinieneś chyba uruchomić system z dysku, a nie z płyty. O ile pamiętam przed pierwszym restartem na dysk kopiowane są pliki instalacyjne. Po uruchomieniu systemu z dysku wkładasz potem płytę instalacyjną i kontynuujesz instalację.

    Napisz może co się dzieje jak tego cd-romu nie odłączysz.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    45

    Domyślnie

    #Po pierwszym restarcie powinieneś chyba uruchomić system z dysku, a nie z płyty. #O ile pamiętam przed pierwszym restartem na dysk kopiowane są pliki instalacyjne. #Po uruchomieniu systemu z dysku wkładasz potem płytę instalacyjną i kontynuujesz #instalację.

    dokladnie o tym wiem ale dzieki za przypomnienie
    sytuacja wyglada tak jakby pliki startowe nie zostaly zapisane na dysku no i mbr nie zostaje zmieniony wiec wyskakuje fajny komunikat "operating system not found" - to dokladnie zobaczysz gdy probojesz zabootowac z dysku a powinna ruszyc instalacja.

    But whatever that`s Winshit - czego mozna sie bylo spodziewac.

    Pozdro

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj