Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: poznanie hasła administratora forum-pilne!!!

  1. #1

    Domyślnie poznanie hasła administratora forum-pilne!!!

    będę bardzo wdzięczna za pomoc w nastepującej sprawie:
    prowadzę dział.gospodarczą w zakresie usług-a jak wiadomo konkurencja nie spi i jest bezwzględna,tak samo jak zwolnieni byli pracownicy.problem polega na tym iż moja byla pracownica wypisuje na pewnym forum bardzo negatywne opinie na moj temat oraz mojego interesu(oczywiscie nieprawdziwe).Ze sprawą zwróciłam sie do prawnika-napisał on odpowiednie pismo do moderatorów forum-okazało się ze jest to forum prywatne-pismo przekałzalam do moderatora.on oczywiscie odpisał ze wpisy nie łamią regualaminu ponieważ oni nie werfikują prawdziwości zamieszczanych wpisów...i generalnie całą sprawę mają gdzięs bo nawet nie odp na moje mejle... nic nie mogę zrobić drogą prawną
    Stąd moja prośbaosiadam login i adres e-mail moderatorki tego forum.Czy dałoby rade poznać jej hasło po to by usunąć ten wątek?(na tym forum jestb.dużo innych wątków)
    Mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo już sama nie wiem co zrobić bardzo proszę o pomoc!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Moim zdaniem to kolejna bajka, zamykamy?
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał markossx Zobacz post
    Moim zdaniem to kolejna bajka, zamykamy?
    żadna bajka! mogę podać w wiadomości prywatnej link o który mi dokładnie chodzi.dla mnie to poważna sprawa bo wydaje mnóstwo pieniędzy na raklamę a czyms takim jakas idiotka psuje mi opinie.moge także pokazac pismo od prawnika jakby ktoś nie wierzył.bardzo proszę o pomoc!

  4. #4

    Domyślnie

    ja nie muszę znać tego hasła! mogę zlecić usunięcie tego konkretnego watku.tylko na tym mi zależy

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To co chcesz zrobic bedzie oznaczalo zlamanie prawa przez Ciebie lub osobe Tobie pomagajaca... swoja droga, z tego co pamietam to slynna ustawa definiujaca 'wydawnictwa i czasopisma' wprowadza nakaz rejestracj stron WWW w lokalnym sadzie bo admini forum odpowiadaja prawnie za wypowiedzi czlonkow... chyba ze ten fakt jest zgloszony - jakos tak to szlo.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    To co chcesz zrobic bedzie oznaczalo zlamanie prawa przez Ciebie lub osobe Tobie pomagajaca... swoja droga, z tego co pamietam to slynna ustawa definiujaca 'wydawnictwa i czasopisma' wprowadza nakaz rejestracj stron WWW w lokalnym sadzie bo admini forum odpowiadaja prawnie za wypowiedzi czlonkow... chyba ze ten fakt jest zgloszony - jakos tak to szlo.
    moj prawnik napisał wyczerpujące pismo na ten temat.administrarorka i tak mają to w dupie.... może jednak znajdzie się ktoś kto będzie mi w stanie pomoc

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj