Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: E-mail WP przywrócenie hasła.

  1. Domyślnie E-mail WP przywrócenie hasła.

    Witam. Czy jest sposób by zaprogramować jakiś programik na to by rozszyfrował datę urodzenia?
    Chodzi mi o to @down, bo wpisałem jakąkolwiek i nie mogę przywrócić hasła. Captcha się nie zmienia (raz wpiszesz i ciągle maz tą samą, wpisaną). Z góry dzięki

    http://img534.imageshack.us/img534/9...gadfgadffd.png

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ej bez jaj... zakladasz konto, podajesz lipna date urodzenia i zapominasz haslo? Sorry, rece opadaja - skontaktuj sie z WP i wyjasnij sytuacje.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. Domyślnie

    No tak, może to i podejrzane ale prawdziwe. Napisałem do WP, jak na razie nic nie odpisali, po za tym oni raczej nie zwrócą mi tego hasła bo skąd będą wiedzieli, że to ja jestem użytownikiem tego konta? Te konto już trochę ma, nie używałem go bo wolałem o2.pl ponieważ jest ([email protected] ; [email protected] ; [email protected] ; [email protected]) a to wszystko to jeden e-mail. Wpisywałem wszystkie hasła jakie mogłem dać i nie działały. Potrzebuję to konto e-mail bo założyłem na nim (już dawno) konto z gry.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To ze tak powiem, trzeba bylo pilnowac hasla... Sorry, takie sa realia.
    Zaloguj sie do gry i zmien adres email przypisany do konta, bedzie prosciej.

    Zamykam watek bo temat jest wyczerpany.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj