Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Sniffing na ettercap

  1. #1

    Domyślnie Sniffing na ettercap

    Zadałem ostatnio pytanie, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Mógłby mi ktoś opisać krok po kroku jak to się robi, wytłumaczyć...? Nie mogę znaleźć tego nigdzie a nie ogarniam tego programu. I nie wyjeżdżajcie mi z funkcją szukaj i z googlami bo szukałem 2 dni i nic konkretnego nie znalazłem.. Jeśli ktoś zna ten program, to proszę o dokładne wytłumaczenie.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Odpowiedz dostales i to dokladna - man tcpdump (http://hack.pl/forum/hacking/8804-sn...e-pytania.html)
    To jak odpalasz tcpdump'a nie ma prawa dzialac, chyba ze czystym przypadkiem.

    Temat zamykam jako dubel. Czytanie ze zrozumieniem ma ogromna przyszlosc!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    A ja Ci wyjadę z takim tekstem, bo strasznie mnie wkur... takie podejście! Gó... szukałeś! Wystarczyło napisać magiczne słowo ettercap na youtubie, aby zobaczyć krok po kroku jak np. zacząć podsłuch... no ale kolega żąda, żeby zrobić to za Niego przecież jesteś najważniejszy!

    Poza tym jeśli nie znalazłeś znaczy to tylko tyle, żebyś dalej nie szukał i dał nam spokój! Jak jesteś taki wytrwały to lepiej znajdź sobie inne hobby, bo bez umiejętności szukania nie masz absolutnie czego szukać w tym temacie...pominę fakt przegryzania się przez dokumentację...więc moje zdanie jest takie: albo zmądrzejesz albo spadaj!

    Mimo wszystko pozdrawiam...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj