Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: odpowiednik net send

  1. #1

    Domyślnie odpowiednik net send

    witam.
    chcialbym przeslac z 1 pc na 2 wiadomosc w okienku
    prosilbym o podanie nazwy odpowiednika net send[tego z xp-ka] :
    windows 7 - msg.exe nie wysyla[Wystąpił błąd 5 podczas uzyskiwania nazw sesji]
    linux-LinPopUp tez nie chce wyslac[hostname unreachable]

    wszystko ma odbyc sie w wifi.
    bardzo prosilbym o pomoc, poniewaz jest mi to niezmiernie potrzebne w "hackingu"
    Ostatnio edytowane przez tiger33 : 02-21-2011 - 18:31

  2. #2

    Domyślnie

    na google sie wpisuje tak:
    1. najpierw coś co chcesz znaleźć, jakiś wyraz, nazwę tego czegoś czego szukasz. na przykład jabłko.
    2. później jak szukasz konkretnego "jabłka" np żółtego, to dopisujesz coś co ci się z tą rzeczą kojarzy, więc np:
    jabłko żółte
    3. jesli szukasz tylko jabłek dziko rosnacych lub rosnacych w określonych warunkach, to wpisujesz:
    dzikie jabłka żółte na łące.

    to tak na następny raz jak będziesz miał problem ze sprecyzowaniem odpowiedzi na pytanie: ale co mam właściwie wpisać w to gugle.

    dla twojego pytania odpowiedź analogiczna:
    1. wpisz nazwe programu: net.send
    netkropkasend - dlatego, ze google szuka wtedy tych.wyrazów.występujących.razem. (zamiast, jak dla twojego przykładu: np stronek z wyrazem i 'net' i 'send', nie koniecznie razem).
    2. więc lecimy:
    net.send windows7

    tadam! czary mary, już jest kilka innych linków.
    a teraz spróbój bardziej doprecyzować to czego szukasz, dopisujac:
    net.send windows7 program.do.wysyłania

    ... i tak dalej i tak dalej...

    btw: znajomość tego programu ułatwi ci może jedynie "naoczne zaobserwowanie" jak latają pakiety po sieci.
    bynajmniej nie "hacking".

    pytania na google.

  3. #3

    Domyślnie

    uwazasz sie za wielkiego , a nie wiesz nawet ze w googlach wszyscy kaza wejsc do rejestru i zmienic wartosci,
    opisalem wszystko w skrocie , iz zmienilem w rejsetrze wartos klucza, i w skrocie jakie bledy mi wyskakuja , google niesety nie pomaga dlatego poprosilem o opinie eksperta ktory juz sie tym zajmowal, lecz widze ze tu napewno takiego nie znajde,gdybys mial jakiekolwiek pojecie to nie odkierowywal bys mnie do googli mądralo !

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Z Nienacka
    Postów
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał tiger33 Zobacz post
    uwazasz sie za wielkiego , a nie wiesz nawet ze w googlach wszyscy kaza wejsc do rejestru i zmienic wartosci,
    opisalem wszystko w skrocie , iz zmienilem w rejsetrze wartos klucza, i w skrocie jakie bledy mi wyskakuja , google niesety nie pomaga dlatego poprosilem o opinie eksperta ktory juz sie tym zajmowal, lecz widze ze tu napewno takiego nie znajde,gdybys mial jakiekolwiek pojecie to nie odkierowywal bys mnie do googli mądralo !
    Drugi wynik z googli trollu!

    WSS.pl | Forum - Windows Client - [Win7] Czym zastąpić net send?

    Nie chciało się poszukać

    Jak ten link nie pomoże tzn., że z Tobą coś jest nie tak! Zacznij czytać dokumentacje!

    Cytat Napisał tiger33 Zobacz post
    wszystko ma odbyc sie w wifi.
    bardzo prosilbym o pomoc, poniewaz jest mi to niezmiernie potrzebne w "hackingu"
    coraz ciekawiej...to wifi dobija dodatkowo...

  5. #5

    Domyślnie

    tr-lol

  6. #6

    Domyślnie

    tak tak, tylko przeczytaj moj 1 post , potem mnie odkieruj do googli, robilem wszystkie mozliwe mozliwosci ktore byly opisane w googlach, ze strony ktora mi podales korzystalem juz na samym poczatku.



    Już poprzednio odeslałeś mnie do google, duzo to do tematu nie wniosło. Jak znalazłeś coś ciekawego - trzeba się było wiedzą podzielić, a nie szydzić. Teraz też Twoja wypowiedź niczego nie wnosi. Czyżbyś był dyżurnym trollem na tym forum?Chcesz pomóc - o ile potrafisz - to zapraszam. Temat jest taki, jak każdy widzi.

    msg.exe-bledy(5 oraz 1722)
    linpoup-session request failed

    wszystkich tylko odsylacie do googli, nawet tych ktorzy juz je przeszukali i jednak nie znalezli pomocy, dopiero wtedy pisze na forum aby zaczerpnac opini ekspertow,ktorymi niestety nie jestescie, prawda jest taka ze to WY JESTESCIE TROLLAMI, poniewaz nie potraficie normalnie pomoc ALBO PRZYZNAC SIE IZ NIE MACIE POJECIA O CO CHODZI, tylko wiecznie GOOGLE, trolle !
    Ostatnio edytowane przez tiger33 : 02-23-2011 - 13:19

  7. #7

    Domyślnie

    za opinie ekspertów się płaci grube pieniążki, więc padnij i ryj w google.
    jak sie nie nauczysz sam wyszukiwać odpowiedzi to chu ja ci da czerpanie korzyści z 'fachowej' porady.
    dorośnij na innym forum.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj