Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Wlamanie na router

  1. #1

    Domyślnie Wlamanie na router

    witam, potrzebuje wejsc na router badz zrobic jego reset do ust. fabrycznych bez dotykania go[ o ile to mozliwe](np.skrypt)

    prosze tylko o nakierowanie mnie czym sie posluzycz, od czego zaczac, podstawy sieci i backtracka znam, prosze tylko o nazwe
    programu/pakietu/czegokolwiek czym powinienem sie zainteresowac.nie widze w googlach podobnych tematow do moejgo wiec prosze o pomoc, nie jesstem trollem , chcialbym sie nauczyc sztuki wbijania na router, wiec prosze o podanie mi jakiegos nakierowania,pierwszego najtrydniejszego kroku, dokladnie CZYM, reszte sam obczaje

  2. #2

    Domyślnie

    chcesz hakowac routery?
    przeanalizuj 2 literki:
    FX


  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Москва
    Postów
    42

    Domyślnie

    Witam
    Znając podstawy BackTrack, nie pytałbyś na temat dostępu na ruter, ale nie mnie to oceniać, cain&abel słowo klucz, prościej się nie da http://www.oxid.it/downloads/ca_setup.exe -- niektóre firewalle, ten link czytają jak próbę włamania, dlatego, że to bezpośredni odnośnik, na softpedia jest ten: Download starting... - Softpedia

  4. Domyślnie

    Widzę że script kidding sie rozwija "podstawy BackTrack" xd
    Nie chodzi o back track
    chodzi o znajomosc przeroznych systemow itp
    Pradziwy hacker potrafi samemu stworzyc narzedzie ktore posluzy mu do ataku
    na router hmmm sporoboj hasel domyslnych
    najprostrze najpewniejsze
    jesli nie mozesz rezczywiscie podsluchiwac transmisje za pomoca snifera i jesli ktos bedzie sie logowal do routera to przechwycisz haslo
    mozesz tez sprobowac wykorzystac blad w oprogramowaniu rotera ale najpier musialbys ustalic czy go posiada a jesli to Twoj jednorazowy wyskok i nie jarasz sie tym to daj sobie spoko, sproboj domyslnych hasel najczesciej admin admin na routerach airlive login i haslo brzemi airlive np takie hasla domyslne znajdziesz w necie
    ewentualnie mozesz podsluchac ale z szukaniem buga daj sobie spokoj

    aha to tak jeszcze do dopowiedzenia
    u mnie w sieci osiedlowej to co 2 roteru ma haslo domyslne^^
    Ostatnio edytowane przez matmat0123456789 : 02-20-2011 - 21:50

  5. #5

    Domyślnie

    na router hmmm sporoboj hasel domyslnych
    najprostrze najpewniejsze
    jesli nie mozesz rezczywiscie podsluchiwac transmisje za pomoca snifera i jesli ktos bedzie sie logowal do routera to przechwycisz haslo
    sproboj domyslnych hasel najczesciej admin admin na routerach airlive login i haslo brzemi airlive np takie hasla domyslne znajdziesz w necie
    ewentualnie mozesz podsluchac ale z szukaniem buga daj sobie spokoj

    u mnie w sieci osiedlowej to co 2 roteru ma haslo domyslne^^
    gdyby haslo bylo domyslne nie fatygowalbym sie pisac tutaj wątku

    jesli to Twoj jednorazowy wyskok i nie jarasz sie tym to daj sobie spokoj
    zapewniam cie, iz nie , chcialbym w tym zaglebiac swa wiedze w dalekie obszary

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie tytul

    Cytat Napisał tiger33 Zobacz post
    reszte sam obczaje
    to moze na poczatek obczaj dzial FAQ
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  7. #7

    Domyślnie

    cain&abel słowo klucz
    witam, obadalem conieco ten program na windzie, fajnie sie spisuje, lecz tym doskonalym snifferem musze czekac az ktokolwiek kto zna haslo do routera sie na nim zaloguje. czy jest moze jakas lepsza metoda w tym programie?

    jesli jest tylko taka jak powiedzialem to wpadlem na pomysl iz wysle ofiarze poprzez "netsend" wiadomosc sprytnie naciagajaca do zalogowania sie na router, i bedzie haslo, lecz czy podajac mi nazwe caina miales inny poomysl na mysli?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj