Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Program do PPPoE

  1. #1

    Domyślnie Program do PPPoE

    Witam. Szukam jakiegoś programu do połączeń pppoe pod windows/linux napisanym w C++ z dostępnymi źródłami. Głównie chodzi o to żeby obsługiwał protokół pppoe i zwracał wyniki jeśli połączono. Chciałbym przerobić go w taki sposób żeby login i hasło były wysyłane w pętli o podanym zakresie. Przykładowo 1 pętla wysyłała by login w sposób "ania[1..2550]" a II w niej zagnieżdżona hasło w przedziale [1..9999] i gdy byłoby połączenie żeby program wyświetlał login i prawidłowe hasło. Nie znalazłem programu który by mi pomógł w wykonaniu tego. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi oraz ewentualne sugestie.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    PPPoE najczesciej jest wspierane RADIUSem, wiec zanim zaczniesz sie bawic zobacz http://hack.pl/forum/security/6829-a...co-robisz.html
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    OK rozumiem. Ale gdybyś mógł coś polecić to byłbym wdzięczny. Chciałbym po prostu to sprawdzić nawet na własnym postawionym serwerze. Po prostu ciekawi mnie to od dłuższego czasu jak wyglądałoby to w praktyce.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie widzialem typowo aplikacji do tego - poszukaj w okolicach linuxowego softu realizujacego usluge pppoa/pppoe
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj