Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Nasłuchiwanie kliknięcia.

  1. #1

    Domyślnie Nasłuchiwanie kliknięcia.

    Potrzebuje skrypt który pozwoli mi nasłuchać kliknięcia myszy w banner flash, chodzi o coś w stylu przeźroczystej nakładki nad obiektem flash po której kliknieciu zlicza się kliknięcie, a po zliczeniu obsługuje animacje na flashu.

    Punkty odniesienia:
    1.Próbowałem z Click Mapami, większość pomija bannery flashowskie.
    2.Stworzenie przeźroczystej nakładki nad flashem zakończyła się sukcesem (div), lecz po kliknięciu JS/Ajax chowa diva, zlicza kliknięcie ale nie wykonuje animacji flash.
    3. Podmienianie parametru clickTag, wyrażeniami regularnymi zostaje przeszukany kod z flashem, podmieniony na własny który zlicza, a potem spowrotem wraca do orginalnego clickTag'a.

    Za pomoc przewidziane jest wynagrodzenie finansowe

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jest przypadkiem tak, że flash pozycjonuje się ponad elementami HTML i nie sposób nałożyć cokolwiek ponad niego?

    Jedyne co przychodzi mi do głowy to lisiner 'click' na 'window' plus wiedza o pozycji X-Y oraz wymiarach elementu flash.
    Zbieranie informacji o kazdym kliknieciu i odfiltrowanie tych ze współrzędnymi w ramach elementu flash.

    Ale to wcale nie musi działać, nie dam głowy że click na window 'fire' kiedy klikamy w element flash ;p
    A jeśli nawet, to nie dam drugiej głowy że zadziała na każdej przeglądarce..
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj