Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: [FORUM] Beda bany za trolowate PW

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie [FORUM] Beda bany za trolowate PW

    Hej

    Desperacki krok ale po prostu mam dosc troli piszacych na PM z prosba o 'shackowanie' jakiejs gry albo czyjegos konta bo ktos im podpadl w jakiejs durnej grze i piszacych 'pomusz prosze co ci szkodzi'... 3/4 moich PW jakie dostaje to takie wlasnie trolowate twory tak wiec uczciwie zapowiadam:

    1. MODERATORZY NIE WLAMUJA SIE NA CZYJES KONTA - ani za kase ani za free!
    2. Screenshot'y najlepszych PW beda publikowane wraz z informacja o tym kto jest autorem (nick, byc moze wiecej - wlaczajac adres email, IP oraz miejscowosc)
    3. Wysylajac PW z prosba o pomoc we wlamaniu mozesz spodziewac sie natychmiastowego bana
    4. Bany sa nieodwolalne i dozywotnie
    5. Na PW nie bedzie odpowiedzi - jak dostajesz bana to i tak PW juz nie odczytasz...
    6. Pisanie wiecej niz jednego PW tylko pogarsza sytuacje autora
    7. Ustawienie flagi 'potwierdzenie przeczytania' tez nic nie daje - nigdy nie odsylam(y) potwierdzen!


    Mam ladna kolekcje screen'ow z wczesniejszych wiadomosci ale wrzucenie ich tutaj byloby nieuczciwe... ale teraz gdy ten post jest na forum nie bede mial najmniejszych oporow aby pokazac palcem kazdego trola ktory tak sie zachowuje...

    Na zakonczenie - wiemy ze trole nie czytaja FAQ bo sa swietnymi specjalistami... wiec 'watch this space'!

    EDIT:
    Jesli komus sie nie podoba ze bede publikowal PW to moze isc z tym na Policje i zglosic ze upublicznilem prywatna wiadomosc w ktorej naklanial mnie do popelnienia przestepstwa.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 05-09-2010 - 13:41
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... z pozdrowieniami dla uzytkownikwo sieci ASTER z Krakowa - waldekkiepski







    Email do wiadomosci moderatorow...

    kthxbye
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj