Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: sieć w BT4

  1. #1

    Domyślnie sieć w BT4

    Witam
    Stawiam pierwsze kroki w WD więc proszę o wyrozumiałość. Chodzi mi o instalację karty sieciowej USB Netgear wg111t pod BackTrack4 final. Czy ktoś może krok po kroku pomóc mi uruchomić sieć. Bt4 odpalam Wmvare workstation pod Vista.Nie jestem pewien czy sterowniki wogóle istnieją, a może jest jakiś sposób żeby windowsowskie przekonwertować. Proszę o sugestie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    sprawdz na wiki backtrack'a - jest lista wspieranych chipsetow...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    atheros na usb pod linuxem?

  4. #4

    Domyślnie

    To może inaczej. Jak przy pomocy visty + karta usb netgear wg111t podłączyć się do zabezpieczonej sieci?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    dowiedziec sie jaki jest chipset w tej karcie i jaki soft z nia wspolpracuje... a pozniej przesiasc sie pod linuxa aby dobrac sie do hasla bo vista to totalna padaka - o wiele prosciej pod linuxem bedzie (jesli w ogole pod vista do sie cokolwiek zrobic)

    pozniej znajdac haslo nawet durna vista da rade sie podlaczyc
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    sprawdz na wiki backtrack'a - jest lista wspieranych chipsetow...
    Wiki backtracka ?
    Działające ?
    Czy jest coś o czym nie wiem ?

    Honey, ciekawy temat , powiedz jaką masz wersje tej karty i czy działa Ci w trybie monitora pod windą i czy dziala Ci w tym trybie pod Linuxem,
    na forum aircacka inf jak na lekarstwo i w sumie dalej nie wiadomo czy jest jakakolwiek karta działająca sprawnie pod obydwoma systemami w trybie nasłuchu i iniekcji pod usb.
    Jest to akurat sprawa kluczowa bo wiele dobrego prosowego softu na jednym systemie nie ma pełnego odpowiednika na drugim.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    tak tak... jest wiki gdzie jest lista chipsetow ktore dzialaja - pierwszy strzal w google znajduje co trzeba, ostatnio zagladalem tam pare tygodni temu
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    wiki backtracka nie bangluje od 1,5 roku.
    Nie mieszajta waszmoście.
    Gdyby była ostateczna lista supportowanych urządzeń to by nie było tego nieśmiertelnego wątku:
    HardWare Compatibility List
    Coś czuje że na tym forum taki wątek raczej nie powstanie...co nie TQM ?

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hej, to jest forum - chcesz to napisz, wszyscy z radosci az przyklasna...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał q1w2e3r4 Zobacz post
    Wiki backtracka ?
    Działające ?
    Czy jest coś o czym nie wiem ?

    Honey, ciekawy temat , powiedz jaką masz wersje tej karty i czy działa Ci w trybie monitora pod windą i czy dziala Ci w tym trybie pod Linuxem,
    na forum aircacka inf jak na lekarstwo i w sumie dalej nie wiadomo czy jest jakakolwiek karta działająca sprawnie pod obydwoma systemami w trybie nasłuchu i iniekcji pod usb.
    Jest to akurat sprawa kluczowa bo wiele dobrego prosowego softu na jednym systemie nie ma pełnego odpowiednika na drugim.
    Niestety nie udało się podłączyć tej karty, zainstalowałem wg111v2 i jest ok. Natomiast mam kolejny problem, probuje dostac sie do sieci z WPA2, a do złamania klucza trzeba podać jakas bibliotekę, którą nie wiem jak utworzyć
    Ostatnio edytowane przez honey : 11-08-2010 - 16:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj