Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Facebook

  1. #1

    Domyślnie Facebook

    Niedawno ktoś włamał mi sie na facebooka. Podejrzewam że był ktoś to z rosji bo zmienił mi jezyk na rosyjski. Jak to możliwe żeby ktoś się włamał, w jaki sposób poznał moje hasło, nie klikam w żadne nieznane mi linki, w internecie są programy które teoretycznie w 1minute złamią hasło ale nie wiem czy one w 100 % działaja. W jaki sposób moje hasło mogło zostać odkryte?

  2. Domyślnie

    Możliwości jest wiele mógł to zrobic np twój kumpel który u siebie na komputerze ma kaylogera i podczas logowania sie u niego kayloger przechwycił i zapisał twoje hasło a kumpel w roli żartu włamał sie i pomieszał to i owo

  3. #3

    Domyślnie

    A wiesz, że konta ponad pół miliona urzytkowników wyciekły z facebook'a
    Na torrentach jest tego mnóstwo.

  4. #4

    Domyślnie

    facebook był podatny na sql injection, czyli streszczajac moglo wlamac sie na niego 8 letnie dziecko.

  5. #5

    Domyślnie

    Facebook ma straszne problemy z prywatnością. Poczytaj PC Format 8/2010. Jak mi wiadomo - Facebook jest słabo zabezpieczony.

  6. #6

    Domyślnie

    ta paczka to tylko zbiór informacji publicznej, czyli zawierają tylko te dane co są widoczne dla wszystkich użytkowników czyli imiona, nazwiska, maile, nie ma tam haseł, wiec ta opcja odpada

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj