Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: ściszanie i podgłaśnianie muzyki, ale 4 ścieżki dźwiękowe grające jednocześnie

  1. #1

    Domyślnie ściszanie i podgłaśnianie muzyki, ale 4 ścieżki dźwiękowe grające jednocześnie

    Witam!
    Jakie znacie sposoby na ściszanie i podgłaśnianie muzyki we flash? Szukałam różnych skryptów i każdy ze znalezionych po dwukrotnym naciśnięciu klawisza do FadeIn podwajał ścieżkę dźwiękową. Zatem gdy nadusiłam za jednym razem przycisk FadeIn 50 razy, to miałam 50 odtwarzanych w różnym czasie tych samych ścieżek. Z kolei po ściszeniu FadeOut i ponownym podgłośnieniu było już dobrze - była słyszalna tylko jedna ścieżka. Tylko, że była ona niestety odtwarzana od momentu w którym była ściszona. A ja będę miała 4 różne ścieżki - 4 instrumenty (wokal, gitara, bas i perkusja), więc nie może się to rozjeżdżać. Ma ktoś może jakiś pomysł, jak zrobić, żeby 4 ścieżki instrumentów grały jednocześnie, a użytkownik mógł sobie ściszać poszczególne ścieżki i np. słuchać tylko gitary i basu?

  2. #2

    Domyślnie

    może pokażesz kod? :>

  3. #3

    Domyślnie

    Temat nieaktualny, problem rozwiązany...
    Ostatnio edytowane przez agapart : 07-27-2010 - 10:09

  4. #4

    Domyślnie

    Problem rozwiązany!!!!!
    Dziękuje wszystkim za pomoc.
    Dla zainteresowanych - wpisałam w movieclipie każdego instrumentu "this" do

    Kod:
    wokal = new Sound(this);

    i teraz prawidłowo ścisza każdą ścieżkę osobno. Swoją droga to frustrujące po nocce do 4 rana i całym nastepnym dniu dowiedzieć się, że chodziło tylko o cztery litery "this" Ale w końcu cieszy zawsze fakt, gdy się uda
    Wszystko teraz działa tak jak chciałam
    Pozdrawiam!!!!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj