Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Stalking

  1. #1

    Domyślnie Stalking

    Na wykopie powstał artykuł napisany przez kobietę która była nękana przez chorego faceta który przy użyciu programu wydzwaniał do niej i wysyłał sms całymi dniami. Co gorsze, umieszczał jej zdjęcia na internecie w ogłoszeniach towarzyskich wraz z numerem telefonu, przez co otrzymywała jeszcze więcej telefonów. Szacuje się, że ten tajemniczy gośc wydzwaniał do setek osób w Polsce. Niesamowite jak telefon może zniszczyć życie człowiekowi, a najgorsze, że każdego z nas może ktoś taki dopaść np. jeśli mamy konto na Nk albo Fb i nasz numer telefonu jest widoczny dla wszystkich.Jednak najgorzej mają osoby które posiadają własną firmę. Niech ten temat służy jako ostrzeżenie, dla takich osób, jak ten świr, żeby nie czuły się bezkarne.

    "19 kwietnia o godzinie 23:20 zadzwonił do mnie po raz pierwszy telefon – numer zastrzeżony, po kilku razach odebrałam. Usłyszałam tylko ciężki oddech plus wypowiedziane „kocham cię” i mężczyzna się rozłączył. Po chwili zaczął wydzwaniać dalej. Po kolejnych nieodebranych około 10 połączeniach znowu odebrałam. Odezwał się mężczyzna mówiący z wyraźnie niemieckim akcentem. Powtarzał co chwilę „kocham cię” „podobasz mi się”. Pytałam kim jest, jak ma na imię – nie dostałam odpowiedzi i poprosiłam żeby więcej do mnie nie dzwonił. Powiedział mi, że mam być dla niego miła i jeśli nie będę uruchomi program komputerowy, który będzie do mnie cały czas dzwonił i nauczy mnie być miłą. Po chwili się rozłączył. "
    Wykop.pl - Zobacz: Od kilku dni jestem ofiar

    Finał sprawy
    Uwaga! TVN - Reporta

  2. Domyślnie

    Tak, wiemy.
    Tutaj o tym rozmawiamy:
    http://hack.pl/forum/off-topic/7672-...ej-pomocy.html

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj