Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: kradzierz strony internetowej

  1. #1

    Unhappy kradzierz strony internetowej

    jedna z firm zajmujących się sprzedażą miejsca na swoich serwerach wirtualnych w bezczelny sposób przywłaszczyła sobie moje pliki z informacjami o stronie internetowej nie chcą ich oddać twierdząc że niby je skasowali .
    jakoś w to nie wierzę nie pomogły prośby ani inne słowne argumenty.
    Nie wiem co można w tej sytuacji zrobić .
    Sprawa sądowa na tym etapie nie wchodzi w grę z uwagi na zbyt długi czas rozpatrywania takich spraw .
    A strona potrzebna jest mi bardzo wali mi się wszystko.
    Może ktoś mógłby coś pomóc w tej sprawie

  2. Domyślnie

    Cytat Napisał trefl Zobacz post
    jedna z firm zajmujących się sprzedażą miejsca na swoich serwerach wirtualnych w bezczelny sposób przywłaszczyła sobie moje pliki z informacjami o stronie internetowej nie chcą ich oddać twierdząc że niby je skasowali
    Rozumiem, że skończył Ci się okres abonamentowy, po czym oni skasowali konto, a ty się upierasz przy tym, że oni ci zabrali pliki i nie chcą ich oddać?

  3. #3

    Domyślnie

    nie do końca tak jest rozwiązałem umowę tyle że poprzedni okres miałem zapłacony do końca a konto zablokowali czy tam usuneli na kilka dni wczesniej

  4. Domyślnie

    Więc skasowali Ci konto po rozwiązaniu umowy z twojej strony, tak? Nie jestem jakimś ekspertem w sprawach prawnych, ale według mnie to możesz co najwyżej żądać zwrotu pieniędzy za pozostały okres abonamentowy - a to na dodatek zależy od umowy / regulaminu. Wątpię, aby przechowywali twoje pliki, usunęli bo im to miejsce zabierało na dysku albo po prostu taki jest automat. Masz nauczkę na przyszłość.

  5. #5

    Domyślnie

    Być może pieniądze w tej sytuacji nie wiele znaczą jak również to czy to było zgodne czy nie z regulaminem zastanawiałem sie natomiast czy dane przechowywane przez tego typu firmy rzeczywiście przepadają bezpowrotnie

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    bezpowrotnie to może nie
    ale ich odzyskanie wiąże się z poważnymi wydatkami - i jest możliwe tylko w specyficznych warunkach - jakich - search: odzyskiwanie usuniętych danych

    Masz nauczkę na przyszłość - rób sobie backup

    Jeśli masz backup i się martwisz o to czy dane nie są przez nich wykorzystywane - to raczej żadna poważna firma nie ryzykuje reputacji - a w niepoważnych to sobie hostować można bloga - i to też nie zawsze
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7

    Domyślnie

    Ludzie dzielą się na tych, którzy robią backupy i na tych, którzy je będą robili. Możesz podać adres tej strony zajmującej się hostingiem?

Podobne wątki

  1. Porty Strony ,Błedy strony ,Fake mail !!!
    By Cyber100 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 07-05-2008, 15:21
  2. Hackowanie gry internetowej diablo 2 battlenet
    By xdiablo in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-05-2007, 18:24
  3. Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowej
    By coefficient in forum Security
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 12-02-2007, 20:09
  4. Zrodlo strony
    By morten in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-17-2007, 17:13
  5. podział na strony...
    By markossx in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 03-26-2007, 06:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj