Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Hardware Keylogger

  1. #1

    Domyślnie Hardware Keylogger

    Zapewne większość z was gdzieś to już widziała, możliwe nawet że stosowała. Mowa tu o keyloggerach będących nie programami, a urządzeniami służącymi do "podsłuchu" klawiatury. Najczęściej są podłączane do gniazda PS/2 lub USB.
    Ich zaletami jest całkowita niewykrywalność przez antywirusy oraz, jeśli są dobrze zbudowane, to również niska wykrywalność przez użytkownika zainfekowanego komputera.
    Ich ceny są makabrycznie duże jak na dość proste urządzenie, ale jeśli jesteś zainteresowany, a nie stać Cię na wydatki rzędu 200zł ot tak to polecam samemu zbudować
    Ja się właśnie za takie coś zabieram i muszę powiedzieć, że to nielicha frajda stworzyć coś takiego, poza tym koszty są dość niskie (jeśli już posiadasz programator to ok. 30zł, bez - 50-70zł) a na Internecie pełno tutoriali
    Ja korzystam z tego: http://www.keelog.com/pl/order.php

  2. #2

    Domyślnie

    BUMP
    Czyżby nikt się tu nie interesował "old-schoolowymi" metodami hackowania?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ludzie sie interesuja ale nie zawsze maja czas odpisac a nie ma sensu pisac jak nie ma sie czegos konkretnego do napisania - czyli ja nie powinienem pisac tego postu...

    nastepnym razem daj ludziom nieco wiecej czasu zanim wyciagniesz jakies wnioski

    P.S.
    Dzieki za link, musze sie rozejrzec
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Ouch, wybacz, że tak nachalnie się dopraszam o posty, ale jestem tu nowy, napisałem coś i już myślałem, że się zawiodłem hehe :P
    Ale widocznie w narodzie polskim nie do końca zanikły "old-schoolowe" charaktery

  5. #5

    Domyślnie

    Muszę przyznać że zaciekawił mnie ten temat i postanowiłem obeznać się trochę w temacie. Mam zamiar zakupić jeden z takich keyloggerów sprzętowych ale mam problemy ze znalezieniem dostawcy.

    Jednym z nich jest ta strona
    Sprzetowy Keylogger - KeyShark zapisuje wszystkie naci
    Mowa o wersji USB

    problem polega na tym iż WOT informuje o średnim poziomie wiarygodności operatora oraz o braku SSL (mimo iż na stronie głównej widnieje informacja o zastosowaniu tego mechanizmu) co wygląda bardziej niż podejrzanie

    Byłbym wdzięczny za podanie informacji gdzie można znaleść wiarygodny sklep w którym można zakupić takie cacko

    Chciałbym też spytać jaka jest różnica między KeySharkiem z w.w linku a keyloggerem stosowanym przez autora tematu. Który z nich jest najbardziej opłacalny/oferuje nawięcej funkcji?

    Dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez grzybek110 : 03-29-2010 - 17:14

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pandemon Zobacz post
    "old-schoolowe" charaktery
    Hahaha Fajna nazwa. Tak apropos oldschoolowców ostatnio miałem dużą chęć zrobienia blue-box'a, taka sztuka dla sztuki

    Co do keyloggera hardware'owego to troszkę, że tak powiem lipne to to :P Idiotycznie proste do zlokalizowania, a i atakujący albo musi "pokazać się" ofierze, albo zrobić to bez jej wiedzy co i tak może wiązać się z nakryciem. A wszystko to do kupy trochę gryzie się z postrzeganiem świata przez niektórych paranoidalnych schizofreników :P

    Ciekawe jako chwilowa zabawka, ale na dłuższą metę nudne, takie moje zdanie. Ciekawszym wydaje się keylogger z nadajnikiem do samodzielnego montażu, choć też widzę to raczej jako chwilową zabawkę.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj