Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Google Hack

  1. #1

    Domyślnie Google Hack

    Hej.
    Jakiś czas temu znalazłem bardzo fajny program do bardzo dokładnego wyszukiwania w googlach.





    Nie jest to jakaś mega nowość ale napewno może sie przydać.

    Download:

    linki usunięte

    Jak korzystać:




    Dodatkowo zamieszczam tu google scanner. Nie potrafiłem znaleść wiecej informacji na jego temat więc bardzo prosze, jak by sie komuś chciało ściągnąć przetestować i opisać to bede wdzięczny

    ftp Google Hack Scanner
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 03-20-2010 - 21:09 Powód: Pliki zawierają torjana

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    czy ja wiem... imho nie ma sensu odpalac jakiegos programu zeby poszukac czegos w google, lepiej byloby zrobic taka strone www, co na 100% juz istnieje (adres wylecial mi z glowy...)
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    tak wiem też z niej korzystałem ale zachęcam cię do obejrzenia filmiku i przetestowania programu zmienisz zdanie, nawet głupie wyszukiwanie mp3 jest x100 łatwiejsze.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... a wystarczy z palca wpisac odpowiednia fraze w wyszukiwarce
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał GarF Zobacz post
    tak wiem też z niej korzystałem ale zachęcam cię do obejrzenia filmiku i przetestowania programu zmienisz zdanie, nawet głupie wyszukiwanie mp3 jest x100 łatwiejsze.
    obejrzalem. nie robi na mnie zadnego wrazenia, bo jak powiedzial TQM takie rzeczy bez problemu mozna wpisac z glowy... w dodatku to jest malo, bo jednym trafnym zapytaniem mozesz dostac rozne ciekawe rzeczy, nawet bazy danych serwisow/stron etc.
    dzisiaj wystarczy wpisac "nazwa utworu mp3" i miec iq >80 zeby dostac swoj ulubiony utwor w postaci mp3. czasy sie zmieniaja :P
    War, war never changes.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    ciekawe rzeczy, nawet bazy danych serwisow/stron etc.
    Cale kopie bazy danych, hasła \ loginy czy tez pliki konfiguracyjne wszelakiego rodzaju, wystarczy że kiedyś googlebot indexował stronę która nie posiadała indexu głównego tylko listę plików wylistowanego katalogu.

    Kod:
    site:com filetype:sql inurl:backup INSERT INTO


  7. #7

    Domyślnie

    a bawił się ktoś z was skanerem ?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    nie ma sensu odpalac jakiegos programu zeby poszukac czegos w google, lepiej byloby zrobic taka strone www, co na 100% juz istnieje (adres wylecial mi z glowy...)
    Nie lepiej, jest limit zapytan do google per IP, po przekroczeniu: capchta / ban.

    Program u klienta to pod tym zasadniczym względem lepsze (jedyne opłacalne) rozwiązanie.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  9. Domyślnie

    Plik, do którego prowadziły linki, zawierał trojana Trojan.Win32.Shutdowner!IK

    raport: Virustotal. MD5: 31516b689495e1ff906a254e3f7787e5 Trojan.Win32.Shutdowner!IK Trojan.Win32.Shutdowner

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj